• Главная
  • Обдарований учень гімназії Покровська переможець Всеукраїнського конкурсу "Я - журналіст!"
09:33, 28 декабря 2016 г.

Обдарований учень гімназії Покровська переможець Всеукраїнського конкурсу "Я - журналіст!"

Обдарований учень 9 класу багатопрофільної гімназії м. Покровська Петренко Кирило прийняв участь у Всеукраїнському конкурсі учнівських творчих робіт «Я-журналіст!».  Організатором конкурсу є Видавничий дім «ОГО», Національний університет «Острозька академія»  та управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації.

Учасниками конкурсу стали 508 учнів 8-11 класів та студентів ВНЗ I-II рівнів акредитації з 20 областей України. Але нині це все позаду, і 23 грудня, у Національній спілці журналістів України відбулося нагородження  переможців конкурсу «Я-журналіст!».

На урочисту подію були запрошені перший секретар Національної спілки журналістів України С. Томіленко, головний редактор Видавничого дому «ОГО», викладач кафедри журналістики НАУ «Острозька академія» В .Голубєв, переможці конкурсу, їхні батьки та керівники.

 Переможцем Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт «Я-журналіст!» в номінації  «Відео» та диплом II ступеня отримав Петренко Кирило , керівник - практичний психолог 1 категорії Піскунова О.А.

 На розсуд членів журі Петренко Кирило підготував конкурсу роботу в номінації «Відео» за темою «Цікаве поряд» (назва роботи «Людина добрих справ»). У відеосюжеті старшокласник розповів  про цікаву людину нашого міста, сучасника, з ким би міг познайомити гостей Покровська. Також  цікаво розкрив буденне життя  місцевого  жителя, багатодітного батька , мецената Падалко Ігоря  та традиції його великої родини.

Обдарований учень гімназії Покровська переможець Всеукраїнського конкурсу "Я - журналіст!", фото-1
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #учень #гімназії #всеукраїнський #конкурс #журналіст #Петренко
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...