Про що мають знати внутрішньо переміщені особи?

Про що повинні повідомляти переселенці державі і які наслідки можуть настати при невиконанні вимог закону:

1. Якщо сім'я отримує виплати адресної допомоги і в складі сім'ї відбулися зміни (народження або смерть), уповноважена особа родини зобов'язана повідомити про це управління соціального захисту населення (далі УСЗН) для можливості відкоригувати виплати. В даному випадку при народженні дитини необхідно отримати довідку на дитину, яка народилася. Виплата на дитину почнеться з моменту подачі заяви. У разі смерті особи, виплати припиняються з дня смерті. Уповноважена особа родини зобов'язана довести до відома УСЗН і подати копію свідоцтва про смерть. Ненадання відомостей про зміни, що відбулися тягне часткову втрату виплат адресної допомоги.

2. Особи працездатного віку, яким призначено допомогу, зобов'язані інформувати в триденний термін уповноважений орган (УСЗН) про факт працевлаштування або перебування на обліку як безробітні. Якщо особа, якій призначена допомога була не працевлаштована, а при працевлаштуванні не поставила до відома про це УСЗН - виплата адресної допомоги буде припинена.

3. ВПО зобов'язана повідомляти про зміну місця проживання в УСЗН за новим місцем проживання протягом 10 днів з дня прибуття на нове місце проживання. В даному випадку довідка з попереднього місця проживання здається, замість неї в той же день видається нова. Разом із заявою на отримання нової довідки подається заява на виплату адресної допомоги на нову адресу. Після отримання інформації УСЗН відновить виплати на новому місці проживання.

4. У разі добровільного повернення до покинутого постійного місця проживання внутрішньо переміщена особа зобов'язана повідомити про це уповноваженому органу (УСЗН) за місцем отримання довідки не пізніше, ніж за три дні до від'їзду. Повернення особи до свого покинутого постійного місця проживання тягне за собою припинення дії довідки ВПЛ, а так само всіх видів соціальної допомоги переселенцям.

5. У разі неповідомлення внутрішньо переміщеною особою про своє повернення до покинутого місця постійного проживання рішення про скасування дії довідки приймається на підставі інформації про тривалу відсутність (більше 60 днів) особи за місцем проживання, яке дає підстави вважати, що внутрішньо переміщена особа повернулася до покинутого місця постійного проживання.

Інформації, яка дає достатні підстави вважати, що внутрішньо переміщена особа повернулася до покинутого місця постійного проживання, є:

​ дані, отримані з відповідних державних реєстрів;

​ дані, отримані в результаті обміну інформацією уповноважених органів з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування;

​ дані, отримані в результаті обміну інформацією органів державної влади з громадськими об'єднаннями, волонтерськими, благодійними організаціями, іншими юридичними та фізичними особами, які надають допомогу внутрішньо переміщеним особам.

У разі наявності у внутрішньо переміщеної особи обґрунтованих причин для продовження терміну його відсутності за місцем проживання більше 60 днів, така особа звертається з відповідною письмовою заявою за місцем проживання в уповноважений орган (УСЗН). У такому випадку термін відсутності внутрішньо переміщеної особи за місцем проживання може бути збільшений до 90 днів.

Таким чином, при тривалій відсутності ВПО за вказаною при отриманні довідки адресою (понад 60 днів) бажано, щоб уникнути скасування дії довідки і припинення всіх видів соціальних виплат, письмово повідомити свій УСЗН про тривалу відсутність.

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25