Про що мають знати внутрішньо переміщені особи?

Про що повинні повідомляти переселенці державі і які наслідки можуть настати при невиконанні вимог закону:

1. Якщо сім'я отримує виплати адресної допомоги і в складі сім'ї відбулися зміни (народження або смерть), уповноважена особа родини зобов'язана повідомити про це управління соціального захисту населення (далі УСЗН) для можливості відкоригувати виплати. В даному випадку при народженні дитини необхідно отримати довідку на дитину, яка народилася. Виплата на дитину почнеться з моменту подачі заяви. У разі смерті особи, виплати припиняються з дня смерті. Уповноважена особа родини зобов'язана довести до відома УСЗН і подати копію свідоцтва про смерть. Ненадання відомостей про зміни, що відбулися тягне часткову втрату виплат адресної допомоги.

2. Особи працездатного віку, яким призначено допомогу, зобов'язані інформувати в триденний термін уповноважений орган (УСЗН) про факт працевлаштування або перебування на обліку як безробітні. Якщо особа, якій призначена допомога була не працевлаштована, а при працевлаштуванні не поставила до відома про це УСЗН - виплата адресної допомоги буде припинена.

3. ВПО зобов'язана повідомляти про зміну місця проживання в УСЗН за новим місцем проживання протягом 10 днів з дня прибуття на нове місце проживання. В даному випадку довідка з попереднього місця проживання здається, замість неї в той же день видається нова. Разом із заявою на отримання нової довідки подається заява на виплату адресної допомоги на нову адресу. Після отримання інформації УСЗН відновить виплати на новому місці проживання.

4. У разі добровільного повернення до покинутого постійного місця проживання внутрішньо переміщена особа зобов'язана повідомити про це уповноваженому органу (УСЗН) за місцем отримання довідки не пізніше, ніж за три дні до від'їзду. Повернення особи до свого покинутого постійного місця проживання тягне за собою припинення дії довідки ВПЛ, а так само всіх видів соціальної допомоги переселенцям.

5. У разі неповідомлення внутрішньо переміщеною особою про своє повернення до покинутого місця постійного проживання рішення про скасування дії довідки приймається на підставі інформації про тривалу відсутність (більше 60 днів) особи за місцем проживання, яке дає підстави вважати, що внутрішньо переміщена особа повернулася до покинутого місця постійного проживання.

Інформації, яка дає достатні підстави вважати, що внутрішньо переміщена особа повернулася до покинутого місця постійного проживання, є:

​ дані, отримані з відповідних державних реєстрів;

​ дані, отримані в результаті обміну інформацією уповноважених органів з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування;

​ дані, отримані в результаті обміну інформацією органів державної влади з громадськими об'єднаннями, волонтерськими, благодійними організаціями, іншими юридичними та фізичними особами, які надають допомогу внутрішньо переміщеним особам.

У разі наявності у внутрішньо переміщеної особи обґрунтованих причин для продовження терміну його відсутності за місцем проживання більше 60 днів, така особа звертається з відповідною письмовою заявою за місцем проживання в уповноважений орган (УСЗН). У такому випадку термін відсутності внутрішньо переміщеної особи за місцем проживання може бути збільшений до 90 днів.

Таким чином, при тривалій відсутності ВПО за вказаною при отриманні довідки адресою (понад 60 днів) бажано, щоб уникнути скасування дії довідки і припинення всіх видів соціальних виплат, письмово повідомити свій УСЗН про тривалу відсутність.

переселенці ВЛП закон
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
369 просмотров в сентябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Объявление!
Уважаемые потребители! В связи с ремонтными работами на насосной станции первого подъема Южнодонбасского водовода вода в города Покровск, Доброполье, Белицкое, Белозерское, Мирноград, Селидово, Новогродовка, подается с резервного источника – Карловского водохранилища, в котором сейчас происходит сезонное отмирание водорослей. Вода прошла все необходимые химические и бактериологические обработки и полностью обеззаражена. Временные неудобства продлятся 3-5 д...
Общество
С ноября текущего года «Укртелеком» поднимает тариф на стационарную связь. Теперь жители Покровска и Мирнограда, как и жители других регионов нашей страны, будут платить за разговоры по домашнему телефону от 3 до 7 гривен больше, в зависимости от типа подключения. Кроме того, в начале 2019 года по просьбе «Укртелекома» Министерство юстиции Украины планирует поднять тариф еще выше.
Общество
Екзаменаційна комісія перевіряла як теоретичні знання, так і практичні навички правоохоронців. В Покровському відділі поліції під пильним наглядом працівників главку відбулася підсумкова перевірка рівня службової підготовки поліцейських. Спочатку за допомогою тестування були перевірені знання особового складу тактико-технічних характеристик зброї, а також нормативної бази та обставин, за яких вона використовується, адже без належних знань з теорії вогневої...
Общество
Сегодня, 21 сентября, свое 98-летие отметил житель Покровска Михаил Глобенко, передает 06239 с ссылкой на пост мэра города в Фейсбуке. В гости к имениннику пришли не только близкие и родные люди, но и представители городской власти, управления соцзащиты и совета ветеранов. «Сегодня мы с 98-м днем рождения поздравляем почетного жителя Покровска, ветерана Второй Мировой войны, генерал-майора Глобенко Михаила Андреевича!Желаем Михаилу Андреевичу крепких сил и...
ВАКАНСИЯ
В ГПСО-9 ГУ ГПСЧ Украины в Донецкой области приглашается на работу юрист-консульт. Требования: - профильное высшее образование (специальность - правоведение, квалификация - юрист) - стаж работы 1 год - заработная плата от 5000 грн; - полный рабочий день. Обращаться в отдел кадров ГПСО-9 по адресу г. Покровск, ул. Защитников Украины, 130 Б, или по телефону +380509518849.
Общество
21 вересня 2018 року Покровський міський центр зайнятості провів виїзну акцію з використанням Мобільного центру зайнятості для учнів 9-х та 10-х класів ЗОШ№33 у с. Шевченко, в якій прийняло учась 22 школярі та представники закладу освіти. «При виборі професії кожен учень має враховувати тенденції розвитку та змін в суспільстві, бути зорієнтованим на отримання актуальної, цікавої, добре оплачуваної професії, враховуючи формулу вибору проф есії «ХОЧУ-МОЖУ-ТР...
Криминал
Красноармейской местной прокуратурой поддержано публичное обвинение в уголовном производстве по ч. 2 ст. 307 УК Украины (приобретение, изготовление, хранение с целью сбыта и сбыт особо опасного наркотического средства, оборот которого запрещен, совершенное повторно) относительно 43-летнего жителя пгт. Большая Новоселка. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Донецкой области. Досудебным расследованием установлено, что в июне текущего года мужчина, котор...
Общество
Сегодня, 21 сентября, горняки второй смены шахты "Центральная" ГП "Мирноградуголь" отказались приступать к работе. Об этом в Фейсбук сообщил глава НПГУ Михаил Волынец. "Они не верят словам министра Игоря Насалика, который обещает выплатить задолженность по заработной плате. Тем более, Министр признает только 40% существующей задолженности, в то время, как задолженность составляет 815 млн", - пишет Волынец. Читайте также на 06239: Насалик рассказал когда мо...
Общество
770 набоїв, 11 гранат, 5 одиниць зброї та 1000 грамів вибухівки вилучено правоохоронцями Покровської оперзони з початку проведення профілактичних заходів спрямованих на боротьбу із незаконним обігом зброї та боєприпасів. На території Покровської оперативної зони тривають оперативно-профілактичні заходи, спрямовані на вилучення з незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухових речовин. Головна мета спецзаходів - не допустити витоку зброї та боєприпасів на...
Объявления
19.09.2018
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25