Начальник Покровського відділу поліції представив нових начальників Селидівського, Добропільського та Авдіївського відділень поліції

Сьогодні відбулися зустрічі керівника поліції Покровської оперзони з правоохоронцями Селидівського, Добропільського та Авдіївського відділень поліції. Юрій Гречишкін представив особовому складу нових начальників даних відділень.

Так, наказом начальника Головного управління Національної поліції в Донецькій області В’ячеслава Аброськіна, на посаду начальника Селидівського відділення поліції призначено підполковника поліції Ковальчука Анатолія Пилиповича. Добропільське відділення поліції очолив підполковник поліції Борковець Олексій Олександрович. Тимчасово виконуючим обов’язки начальника Авдіївського відділення поліції став підполковник поліції Головатенко Віталій Геннадійович.

Після представлення нових очільників, керівник базового органу Юрій Гречишкін провів оперативні наради з керівниками служб. Кожному з присутніх були поставлені чіткі завдання, вимоги та строки на їх виконання.

У своєму виступі Юрій Гречишкін зазначив, що в цей нелегкий і непростий час, правоохоронці повинні завжди бути разом з народом. Працювати так, щоб громадяни завжди відчували підтримку та захист. Начальник Покровського відділу поліції акцентував також увагу на обсязі роботи, необхідної для збереження стабільної оперативної обстановки на території обслуговування.

Новим керівникам поставлені задачі налагодити належну роботу ввірених підрозділів, особливу увагу приділити дисципліни і законності серед особового складу, активізувати роботу з виявлення і вилучення з нелегального обігу зброї, боєприпасів та наркотичних речовин, поліпшити оперативну обстановку на території обслуговування.

Окремо головний поліцейський Покровської оперативної зони зупинився на організації роботи інспекторів ювенальної превенції.

«Необхідно зробити так, щоб маленькі діти не зазнавали біди та горя. До цієї роботи ми повинні залучати усі служби, від яких залежить благополуччя дітей. Поліцейські повинні знати кожну сім’ю, яка потрапила у складні життєві обставини та знати як вона живе, яке у родині ставлення до дітей, поставити кожну таку сім’ю на контроль», - підкреслив Юрій Анатолійович.

Також, керівник зазначив, що зараз триває становлення поліції і тільки завдяки спільним зусиллям можна забезпечити правопорядок на території обслуговування та завоювати довіру громадян. Адже саме думка громадян є найвищим критерієм оцінки діяльності правоохоронних органів та мірилом їх авторитету.

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25