• Главная
  • Начальник Покровського відділу поліції представив нових начальників Селидівського, Добропільського та Авдіївського відділень поліції
15:14, 5 января 2017 г.

Начальник Покровського відділу поліції представив нових начальників Селидівського, Добропільського та Авдіївського відділень поліції

Сьогодні відбулися зустрічі керівника поліції Покровської оперзони з правоохоронцями Селидівського, Добропільського та Авдіївського відділень поліції. Юрій Гречишкін представив особовому складу нових начальників даних відділень.

Начальник Покровського відділу поліції представив нових начальників Селидівського, Добропільського та Авдіївського відділень поліції, фото-1

Так, наказом начальника Головного управління Національної поліції в Донецькій області В’ячеслава Аброськіна, на посаду начальника Селидівського відділення поліції призначено підполковника поліції Ковальчука Анатолія Пилиповича. Добропільське відділення поліції очолив підполковник поліції Борковець Олексій Олександрович. Тимчасово виконуючим обов’язки начальника Авдіївського відділення поліції став підполковник поліції Головатенко Віталій Геннадійович.

Начальник Покровського відділу поліції представив нових начальників Селидівського, Добропільського та Авдіївського відділень поліції, фото-2

Після представлення нових очільників, керівник базового органу Юрій Гречишкін провів оперативні наради з керівниками служб. Кожному з присутніх були поставлені чіткі завдання, вимоги та строки на їх виконання.

Начальник Покровського відділу поліції представив нових начальників Селидівського, Добропільського та Авдіївського відділень поліції, фото-3

У своєму виступі Юрій Гречишкін зазначив, що в цей нелегкий і непростий час, правоохоронці повинні завжди бути разом з народом. Працювати так, щоб громадяни завжди відчували підтримку та захист. Начальник Покровського відділу поліції акцентував також увагу на обсязі роботи, необхідної для збереження стабільної оперативної обстановки на території обслуговування.

Новим керівникам поставлені задачі налагодити належну роботу ввірених підрозділів, особливу увагу приділити дисципліни і законності серед особового складу, активізувати роботу з виявлення і вилучення з нелегального обігу зброї, боєприпасів та наркотичних речовин, поліпшити оперативну обстановку на території обслуговування.

Окремо головний поліцейський Покровської оперативної зони зупинився на організації роботи інспекторів ювенальної превенції.

«Необхідно зробити так, щоб маленькі діти не зазнавали біди та горя. До цієї роботи ми повинні залучати усі служби, від яких залежить благополуччя дітей. Поліцейські повинні знати кожну сім’ю, яка потрапила у складні життєві обставини та знати як вона живе, яке у родині ставлення до дітей, поставити кожну таку сім’ю на контроль», - підкреслив Юрій Анатолійович.

Також, керівник зазначив, що зараз триває становлення поліції і тільки завдяки спільним зусиллям можна забезпечити правопорядок на території обслуговування та завоювати довіру громадян. Адже саме думка громадян є найвищим критерієм оцінки діяльності правоохоронних органів та мірилом їх авторитету.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #поліція #начальник
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...