Проблемні підлітки Покровська та району відвідали виставку у краєзнавчому музеї

Співробітники Покровського міськрайонного відділу з питань пробації Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації разом зі своїми під обліковими дітьми відвідали краєзнавчий музей. Повідомила Олена Здебська, фахівець Покровського МРВ з питань пробації Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації.

10 січня 2017 року за запрошенням директора Дитячо-юнацької спортивної школи Юркіна Ігоря Олександровича, неповнолітні вихованці Покровського МРВ з питань пробації Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації відвідали виставку, присвячену видатному майстру спорту, тренеру-викладачу з настольного тенісу Мікаелу Володимировичу Оганесяну, яка відбулася в краєзнавчому музеї м.Покровська.

В ході заходу присутні мали можливість переглянути особисті нагороди, подяки, спортивний одяг, фотографії з урочистих турнірів, дипломи, медалі та кубки, завойовані Мікаелом Володимировичем. Також, діти змогли на власні очі побачити відео-сюжети про діяльність видатного спортсмена.

Отже, служба пробації не тільки контролює виконання засудженими порядку та умов відбування покарань за рішенням суду, а й підвищує культурний рівень своїх під облікових.

Изложение
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )
Автор
( 0 оценок )
Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25