![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
12:47, 11 січня 2017 р.
Проблемні підлітки Покровська та району відвідали виставку у краєзнавчому музеї
Співробітники Покровського міськрайонного відділу з питань пробації Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації разом зі своїми під обліковими дітьми відвідали краєзнавчий музей. Повідомила Олена Здебська, фахівець Покровського МРВ з питань пробації Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації.
10 січня 2017 року за запрошенням директора Дитячо-юнацької спортивної школи Юркіна Ігоря Олександровича, неповнолітні вихованці Покровського МРВ з питань пробації Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації відвідали виставку, присвячену видатному майстру спорту, тренеру-викладачу з настольного тенісу Мікаелу Володимировичу Оганесяну, яка відбулася в краєзнавчому музеї м.Покровська.
В ході заходу присутні мали можливість переглянути особисті нагороди, подяки, спортивний одяг, фотографії з урочистих турнірів, дипломи, медалі та кубки, завойовані Мікаелом Володимировичем. Також, діти змогли на власні очі побачити відео-сюжети про діяльність видатного спортсмена.
Отже, служба пробації не тільки контролює виконання засудженими порядку та умов відбування покарань за рішенням суду, а й підвищує культурний рівень своїх під облікових.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...