В Покровському історичному музеї 27 січня відбувся захід - вечір-реквієм «Пам’яті героїв Крут»

29 січня відзначається в Україні  як трагічна і одночасно героїчна сторінка в книзі історії становлення та затвердження Української держави.

На жаль, до нинішнього часу залишаються ще багато  білих плям в нашій історії, є вони і в тих трагічних подіях, які відбувалися майже 100 років тому біля станції Крути. У радянські часи полеглі в Крутах кваліфікувалися як зрадники чи просто замовчувалися. А  відзначати бій під Крутами розпочали в Україні  лише напередодні проголошення її незалежності.

Вшанували пам'ять героїв  Крут і в Покровському історичному музеї, де 27 січня 2017 року відбувся захід   - вечір-реквієм «Пам’яті героїв Крут».  Учні ЗОШ №12 почули розповідь про   історичні події  минулих років, про  битву, що стала символом нескореного духу української нації, учасники якої були хлопці - студенти, курсанти, школярі. Вони виявилися у своєму патріотизмові вище за класові інтереси і, коли постала потреба, без вагань віддали молоде життя в ім'я волі свого народу. Під час заходу також лунали вірші учасників бою під Крутами та пісні, присвячені тим далеким подіям І діти, відчувши всім серцем, усвідомили, що подвиг українських юнаків під Крутами, майже їх ровесників, навічно залишиться в історії України як символ національної честі.

Старший науковий співробітник

«Покровського історичного музею»

Корнієнко М.П.

Изложение
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )
Автор
( 0 оценок )

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать
Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25