• Главная
  • В Покровському історичному музеї 27 січня відбувся захід - вечір-реквієм «Пам’яті героїв Крут»
13:17, 29 января 2017 г.

В Покровському історичному музеї 27 січня відбувся захід - вечір-реквієм «Пам’яті героїв Крут»

29 січня відзначається в Україні  як трагічна і одночасно героїчна сторінка в книзі історії становлення та затвердження Української держави.

На жаль, до нинішнього часу залишаються ще багато  білих плям в нашій історії, є вони і в тих трагічних подіях, які відбувалися майже 100 років тому біля станції Крути. У радянські часи полеглі в Крутах кваліфікувалися як зрадники чи просто замовчувалися. А  відзначати бій під Крутами розпочали в Україні  лише напередодні проголошення її незалежності.

Вшанували пам'ять героїв  Крут і в Покровському історичному музеї, де 27 січня 2017 року відбувся захід   - вечір-реквієм «Пам’яті героїв Крут».  Учні ЗОШ №12 почули розповідь про   історичні події  минулих років, про  битву, що стала символом нескореного духу української нації, учасники якої були хлопці - студенти, курсанти, школярі. Вони виявилися у своєму патріотизмові вище за класові інтереси і, коли постала потреба, без вагань віддали молоде життя в ім'я волі свого народу. Під час заходу також лунали вірші учасників бою під Крутами та пісні, присвячені тим далеким подіям І діти, відчувши всім серцем, усвідомили, що подвиг українських юнаків під Крутами, майже їх ровесників, навічно залишиться в історії України як символ національної честі.

Старший науковий співробітник

«Покровського історичного музею»

Корнієнко М.П.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#ВПокровськомуісторичномумузеї #відбувсязахід #вечір-реквієм«Пам’ятігероївКрут»
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...