Рятівники Покровська провели профілактичні заходи з учнями гімназії та педагогічного училища

Профілактично-роз’яснювальна робота, яка направлена на запобігання виникнення пожеж, зменшення кількості загиблих, мінімізацію матеріальних збитків через порушення правил пожежної безпеки, необережне поводження з вогнем чи пустощі дітей, проводиться співробітниками ДПРЗ 9 ГУ ДСНС України у Донецькій області постійно

Щоб донести до школярів важливість дотримання правил безпеки життєдіяльності рятувальники відвідують навчальні заклади міста, а також запрошують дітей на екскурсії до пожежно-рятувальних частин.

Так 2 лютого 2017 року інспекторський склад ДПРЗ 9 провів виховні заходи з учнями 5-7 класів багатопрофільної гімназії м. Покровськ та зі студентами Красноармійського педагогічного училища.

В ході профілактичного спілкування дітям, викладачам та працівникам навчальних закладів фахівці роз'яснили основні правила безпечної поведінки у побуті на кризі та інших надзвичайних ситуаціях. Також традиційно значну увагу при спілкуванні з підростаючим поколінням співробітники ДПРЗ 9 приділяють навчанню мінній безпеці та правилам поведінки при виявлені ВНП (вибухо небезпечним предметам). Адже для дітей Донеччини це питання є одним із найбільш актуальних. Щоб школярі, студенти знали напевне, як діяти у разі виявлення небезпечної знахідки, фахівці розповсюдили серед учнів навчальних закладів міста тематичні листівки, пам’ятки.

З метою забезпечення пожежної безпеки та попередженню нещасних випадків, така інформаційно - розяснювальна робота буде проводитися і на далі.

Фахівці Служби порятунку наголосили на тому, що у випадку екстреної ситуації необхідно терміново телефонувати за номером «101».

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Объявления
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25