Завтра Донецький юридичний інститут проведе фестиваль-презентацію у Покровську

Донецький юридичний інститут МВС України в суботу, 11 лютого, проведе у Покровську фестиваль «День поліцейського і юридичної освіти», на якому відбудеться презентація вузу. Фестиваль пройде у навчально-виховному комплексі №1 в мікрорайоні «Лазурний». Початок в 11.00.

Організатори заходу:Головне управління Національної поліції в Донецькій області; Покровська міська рада; Покровський відділ поліції ГУ НП в Донецькій області;Донецький юридичний інститут МВС України.

Мета заходу: популяризація серед населення відомчої вищої юридичної освіти, роботи у системі правоохоронних органів України, надання інформації про набір на навчання до Донецького юридичного інституту за державним замовленням, а також надання допомоги учням випускних класів у виборі майбутньої професії. Вагома складова цього Фестивалю – демонстрація сил та засобів, кадрових, професійних, технічних та інших потужностей  Головного управління Національної поліції в Донецькій області.

Для довідки: Фестиваль «Дня поліцейської та юридичної освіти», започатковано у 2017 році.

Ініціаторами стали Головне управління Національної поліції в Донецькій області, Покровська міська рада, Покровський відділ поліції ГУ НП в Донецькій області та Донецький юридичний інститут МВС України.

Перший Фестиваль відбувся 21 січня 2017 року на базі Маріупольського навчального центру підготовки поліцейських.Зазначений захід став новим та дієвим видом залучення місцевої громади  до поліцейського середовища, надав можливість пересічними громадянам безпосередньо ознайомитись з особливостями несення служби поліцейськими.

Такий формат заходу дозволив не тільки об’єднати осіб, які обрали професію поліцейського, але й сприяв підвищенню іміджу поліцейської освіти, став першим кроком щодо започаткування глобальних правоосвітніх заходів, що згуртовують освітян, вчених, практиків, державних, громадських діячів та велику громаду Рідного краю.  

Внаслідок загострення суспільно-політичної ситуації в 2014 році та через незалежні від інституту обставини, Донецький юридичний інститут МВС України, згідно з наказом МВС України від 30.09.2014 № 1010, був змушений залишити Донеччину та продовжити освітню діяльність у м. Кривий Ріг Дніпропетровської області.

Донецький юридичний інститут МВС України –  це вищий навчальний заклад системи МВС України, метою якого є збереження науково-педагогічного потенціалу, створення надійної успішної стратег ії стабільного та перспективного розвитку якості освітніх послуг, апробації та впровадження інноваційних педагогічних систем, модернізації змісту освіти, адаптації її до світових тенденцій і вимог ринку праці, забезпечення підвищення конкурентоспроможності фахівців-юристів відповідних освітньо-кваліфікаційних рівнів для подальшої інтеграції системи української освіти в єдиний європейський освітній простір.

У 2016 році навчальний заклад відзначив своє 55-річчя на освітніх та наукових теренах нашої держави. За ці роки інституту довелося пройти нелегкі віхи розвитку та становлення, непростий, але надзвичайно діяльний і результативний шлях. Шлях, який додав до літопису інституту яскраві, насичені сторінки, продовживши його славну історію від школи міліції до вищого юридичного навчального закладу.

На даний час інститут провадить інноваційну освітню діяльність за різними ступенями вищої освіти (бакалавра, магістра та доктора філософії у галузі знань «Право»), проводить фундаментальні та прикладні наукові дослідження, є провідним науковим і методичним центром Кривбасу та Донеччини, має розвинуту інфраструктуру навчальних підрозділів, сприяє поширенню наукових знань та провадить культурно-просвітницьку діяльність.

На даний час в інституті на всіх формах навчаються 1167 осіб. Серед них, на бакалавраті – 1025 осіб, у магістратурі – 106 осіб, здобувають освітньо-науковий рівень доктора філософії у галузі права – 36 осіб. Необхідно відмітити,  що лише у 2016 році інституту вдалось прийняти на навчання 720 осіб, з них на денну форму навчання – 238, на заочну – 482 особи. Станом на сьогоднішні день у навчальному закладі навчаються 425 поліцейських та працівників територіальних підрозділів Національної поліції України.

Освітню діяльність забезпечують 24 підрозділи інституту, з них 3 факультети, 9 кафедр, науково-дослідна лабораторія з проблемних питань правоохоронної діяльності. В підрозділах інституту працюють 16 докторів наук (з них 11 докторів юридичних наук), 4 професори, 58 кандидатів наук (з них 42 кандидата юридичних наук). Тільки за останній  рік інститут поповнився 6 докторами юридичних наук та 10 кандидатами наук, більшість з яких є вихованцями навчального закладу.

Не зважаючи на труднощі та складнощі, які виникали в нових умовах, інститут не лише зберіг своє добре ім’я і традиції, прожив період оптимізації і зараз активно розвиватися у всіх напрямках своєї діяльності, відновлюючись і розширюючись вже на теренах Криворіжжя. Сьогодні інститут працює над створенням факультетів та розширенням кафедр, збільшує свій науковий та науково-педагогічний потенціал. Цього року інститут успішно пройшов акредитацію за освітніми рівнями бакалавра та магістра, освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста зі спеціальності 081 «Право» з терміном дії сертифікатів до 2026 року.

Відповідно до Наказу МОН України від 04 липня 2016 року № 771 «Про ліцензування освітньої діяльності на третьому освітньо-науковому рівні» Донецький юридичний інститут успішно пройшов ліцензування аспірантури та здійснює подальшу підготовку докторів філософії у галузі знань «Право» (кандидатів юридичних наук). Ліцензійний обсяг набору – 15 осіб. Згідно з розробленою освітньо-науковою програмою підготовка аспірантів в інституті здійснюється за денною і заочною формами зі спеціальностей: 12.00.01 – теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; 12.00.05 – трудове право; право соціального забезпечення; 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право; 12.00.09 – кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність.

З листопада 2016 року в інституті функціонує докторантура зі спеціальностей 12.00.05 – трудове право; право соціального забезпечення; 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право та 12.00.09 – кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність.

Інститутом щорічно проводяться традиційні науково-практичні конференції, у тому числі й міжнародні, з актуальних питань правоохоронної діяльності та юридичної науки в цілому. З метою ознайомлення наукової громади з результатами наукових досліджень вчених інституту у навчальному закладі видається збірник наукових праць «Проблеми правознавства та правоохоронної діяльності», який включено до переліку фахових видань України.

Завтра Донецькийюридичнийінститут проведефестиваль-презентацію уПокровську
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
99 просмотров в августе
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
Прокуроры Главной военной прокуратуры просят суд вынести беглому экс-президенту Виктору Януковичу приговор в виде 15 лет тюрьмы по делу о госизмене. Об этом “ОЛИГАРХ” узнал из публикации “Громадського” , в которой ссылаются на заявление прокурора Максима Крыма во время выступления на судебных прениях. Выступление Крыма и его коллеги Руслана Кравченко сопровождалось протестами и криками со стороны адвокатов Януковича, выступавшими против проведения пренийи...
Общество
Власти Покровска потратят 3,3 миллиона на звезд, которые выступят на праздничном концерте ко Дню города и Дню шахтера. Об этом сообщается на DoZorro - онлайн-платформе общественного контроля государственных тендеров в Prozorro. Дороже всего городу обойдется выступление группы “Время и Стекло”. Подопечные Потапа получат из местного бюджета за свое выступление 915 тысяч гривен. Немного дешевле, за 720 тысяч гривен пригласили молдавскую группу Zdob si Zdub. Н...
Поможем вместе!
Малинка София Витальевна, 11.12.2010 г.р. 2011 год: первоначальный диагноз – задержка моторного развития. С 2013 года в течении полугода пропала речь, навыки самообслуживания, контакт в глаза. Диагноз: задержка психо-моторного развития на фоне мышечной гипотонии, аутизм. В 2017 г. состояние ухудшилось, появились судороги. Поставлен диагноз: симптоматическая эпилепсия. Весной 2018 г. поставлен диагноз гипотериоз. С начала 2018 г. консультировались с врачами...
Общество
Безробітного, раніше неодноразово судимого за майнові злочини чоловіка буде знову притягнуто до кримінальної відповідальності за низку крадіжок. Протягом тижня зловмисник проникав до чужого приміщення, викрадав звідти електрообігрівачі та обмінював їх на горілку. «Заповзятливому» крадію загрожує до 5-ти років позбавлення волі. До чергової частини Селидівського відділення поліції звернувся 66-річний пастор місцевої релігійної громади із заявою про те, що не...
Общество
15.08.2018 відбулося засідання Виконавчого комітету Мирноградської міської ради на якому ключовим було питання погашення заборгованості зі сплати платежів до бюджету Пенсійного фонду України. Про стан дотримання законодавства про працю страхувальниками міста, легалізацію зайнятості та заробітної плати доповів секретар Мир ноградської міської ради Пономаренко Олександр Геннадійович. Про стан та перспективи фінансування та виплати пенсій у другому півріччі...
Фотофакт
Сегодня, 16-го августа, в Мирнограде начался капитальный ремонт дорожного покрытия на микрорайоне "Молодёжный".  Отметим, что ремонт дороги происходит практически от самого основания. На данном этапе работники автодора укладывают "подушку" для нового асфальтового покрытия.  Проезд автотранспорта неподалёку "ЭКО-маркета" и амбулатории может быть временно затруднён на время проведения ремонтных работ.
Общество
В Мирнограде продолжают расчистку зарослей по ул. Плеханова. На этот раз на пересечении с пер. Львовским  В ходе подготовки к асфальтированию были определены поэтапные меры выполнения работ. А именно: расчистка территории от зарослей, паросли, кустарников с удалением остатков зданий, удаление камыша и деревьев, которые расположены непосредственно на проезжей части. Кроме того, со вторника, работники Мирноградского ПУВКХ начали замену водопровода по ул. Пл...
Культура
3-го августа в Мирноградском городском совете опубликовали программу празднования Дня города и Дня шахтёра. Так, стало известно, что празднование состоится 26-го августа, а во время праздничного концерта для жителей города выступят известные украинские группы «Бумбокс» и «Друга Ріка», молдавская группа «Zob  si Zdub», певица Ольга Цыбульская и ведущий Игорь Кондратюк. Начало концерта, который состоится на стадионе «Шахтёр» запланировано на 18:30. Также жит...
Общество
«День музики у Покровську» — свято музики всіх стилів і напрямків — частина міжнародного фестивалю Fête de la Musique, що проходить у понад 700 містах 140 країн світу. Цьогоріч Покровськ вперше приєднається до події. «День музики у Покровську» — це 10 локацій і понад 20 музичних виконавців, які об’єднались для того, щоб наповнити цей день незабутніми враженнями та емоціями. Організатори заходу – «Платформа ініціатив «Лампова»(Покровськ) та «Культурна агенц...
Объявления
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25