Завтра Донецький юридичний інститут проведе фестиваль-презентацію у Покровську

Донецький юридичний інститут МВС України в суботу, 11 лютого, проведе у Покровську фестиваль «День поліцейського і юридичної освіти», на якому відбудеться презентація вузу. Фестиваль пройде у навчально-виховному комплексі №1 в мікрорайоні «Лазурний». Початок в 11.00.

Організатори заходу:Головне управління Національної поліції в Донецькій області; Покровська міська рада; Покровський відділ поліції ГУ НП в Донецькій області;Донецький юридичний інститут МВС України.

Мета заходу: популяризація серед населення відомчої вищої юридичної освіти, роботи у системі правоохоронних органів України, надання інформації про набір на навчання до Донецького юридичного інституту за державним замовленням, а також надання допомоги учням випускних класів у виборі майбутньої професії. Вагома складова цього Фестивалю – демонстрація сил та засобів, кадрових, професійних, технічних та інших потужностей  Головного управління Національної поліції в Донецькій області.

Для довідки: Фестиваль «Дня поліцейської та юридичної освіти», започатковано у 2017 році.

Ініціаторами стали Головне управління Національної поліції в Донецькій області, Покровська міська рада, Покровський відділ поліції ГУ НП в Донецькій області та Донецький юридичний інститут МВС України.

Перший Фестиваль відбувся 21 січня 2017 року на базі Маріупольського навчального центру підготовки поліцейських.Зазначений захід став новим та дієвим видом залучення місцевої громади  до поліцейського середовища, надав можливість пересічними громадянам безпосередньо ознайомитись з особливостями несення служби поліцейськими.

Такий формат заходу дозволив не тільки об’єднати осіб, які обрали професію поліцейського, але й сприяв підвищенню іміджу поліцейської освіти, став першим кроком щодо започаткування глобальних правоосвітніх заходів, що згуртовують освітян, вчених, практиків, державних, громадських діячів та велику громаду Рідного краю.  

Внаслідок загострення суспільно-політичної ситуації в 2014 році та через незалежні від інституту обставини, Донецький юридичний інститут МВС України, згідно з наказом МВС України від 30.09.2014 № 1010, був змушений залишити Донеччину та продовжити освітню діяльність у м. Кривий Ріг Дніпропетровської області.

Донецький юридичний інститут МВС України –  це вищий навчальний заклад системи МВС України, метою якого є збереження науково-педагогічного потенціалу, створення надійної успішної стратег ії стабільного та перспективного розвитку якості освітніх послуг, апробації та впровадження інноваційних педагогічних систем, модернізації змісту освіти, адаптації її до світових тенденцій і вимог ринку праці, забезпечення підвищення конкурентоспроможності фахівців-юристів відповідних освітньо-кваліфікаційних рівнів для подальшої інтеграції системи української освіти в єдиний європейський освітній простір.

У 2016 році навчальний заклад відзначив своє 55-річчя на освітніх та наукових теренах нашої держави. За ці роки інституту довелося пройти нелегкі віхи розвитку та становлення, непростий, але надзвичайно діяльний і результативний шлях. Шлях, який додав до літопису інституту яскраві, насичені сторінки, продовживши його славну історію від школи міліції до вищого юридичного навчального закладу.

На даний час інститут провадить інноваційну освітню діяльність за різними ступенями вищої освіти (бакалавра, магістра та доктора філософії у галузі знань «Право»), проводить фундаментальні та прикладні наукові дослідження, є провідним науковим і методичним центром Кривбасу та Донеччини, має розвинуту інфраструктуру навчальних підрозділів, сприяє поширенню наукових знань та провадить культурно-просвітницьку діяльність.

На даний час в інституті на всіх формах навчаються 1167 осіб. Серед них, на бакалавраті – 1025 осіб, у магістратурі – 106 осіб, здобувають освітньо-науковий рівень доктора філософії у галузі права – 36 осіб. Необхідно відмітити,  що лише у 2016 році інституту вдалось прийняти на навчання 720 осіб, з них на денну форму навчання – 238, на заочну – 482 особи. Станом на сьогоднішні день у навчальному закладі навчаються 425 поліцейських та працівників територіальних підрозділів Національної поліції України.

Освітню діяльність забезпечують 24 підрозділи інституту, з них 3 факультети, 9 кафедр, науково-дослідна лабораторія з проблемних питань правоохоронної діяльності. В підрозділах інституту працюють 16 докторів наук (з них 11 докторів юридичних наук), 4 професори, 58 кандидатів наук (з них 42 кандидата юридичних наук). Тільки за останній  рік інститут поповнився 6 докторами юридичних наук та 10 кандидатами наук, більшість з яких є вихованцями навчального закладу.

Не зважаючи на труднощі та складнощі, які виникали в нових умовах, інститут не лише зберіг своє добре ім’я і традиції, прожив період оптимізації і зараз активно розвиватися у всіх напрямках своєї діяльності, відновлюючись і розширюючись вже на теренах Криворіжжя. Сьогодні інститут працює над створенням факультетів та розширенням кафедр, збільшує свій науковий та науково-педагогічний потенціал. Цього року інститут успішно пройшов акредитацію за освітніми рівнями бакалавра та магістра, освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста зі спеціальності 081 «Право» з терміном дії сертифікатів до 2026 року.

Відповідно до Наказу МОН України від 04 липня 2016 року № 771 «Про ліцензування освітньої діяльності на третьому освітньо-науковому рівні» Донецький юридичний інститут успішно пройшов ліцензування аспірантури та здійснює подальшу підготовку докторів філософії у галузі знань «Право» (кандидатів юридичних наук). Ліцензійний обсяг набору – 15 осіб. Згідно з розробленою освітньо-науковою програмою підготовка аспірантів в інституті здійснюється за денною і заочною формами зі спеціальностей: 12.00.01 – теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; 12.00.05 – трудове право; право соціального забезпечення; 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право; 12.00.09 – кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність.

З листопада 2016 року в інституті функціонує докторантура зі спеціальностей 12.00.05 – трудове право; право соціального забезпечення; 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право та 12.00.09 – кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність.

Інститутом щорічно проводяться традиційні науково-практичні конференції, у тому числі й міжнародні, з актуальних питань правоохоронної діяльності та юридичної науки в цілому. З метою ознайомлення наукової громади з результатами наукових досліджень вчених інституту у навчальному закладі видається збірник наукових праць «Проблеми правознавства та правоохоронної діяльності», який включено до переліку фахових видань України.

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25