Завтра Донецький юридичний інститут проведе фестиваль-презентацію у Покровську

Донецький юридичний інститут МВС України в суботу, 11 лютого, проведе у Покровську фестиваль «День поліцейського і юридичної освіти», на якому відбудеться презентація вузу. Фестиваль пройде у навчально-виховному комплексі №1 в мікрорайоні «Лазурний». Початок в 11.00.

Організатори заходу:Головне управління Національної поліції в Донецькій області; Покровська міська рада; Покровський відділ поліції ГУ НП в Донецькій області;Донецький юридичний інститут МВС України.

Мета заходу: популяризація серед населення відомчої вищої юридичної освіти, роботи у системі правоохоронних органів України, надання інформації про набір на навчання до Донецького юридичного інституту за державним замовленням, а також надання допомоги учням випускних класів у виборі майбутньої професії. Вагома складова цього Фестивалю – демонстрація сил та засобів, кадрових, професійних, технічних та інших потужностей  Головного управління Національної поліції в Донецькій області.

Для довідки: Фестиваль «Дня поліцейської та юридичної освіти», започатковано у 2017 році.

Ініціаторами стали Головне управління Національної поліції в Донецькій області, Покровська міська рада, Покровський відділ поліції ГУ НП в Донецькій області та Донецький юридичний інститут МВС України.

Перший Фестиваль відбувся 21 січня 2017 року на базі Маріупольського навчального центру підготовки поліцейських.Зазначений захід став новим та дієвим видом залучення місцевої громади  до поліцейського середовища, надав можливість пересічними громадянам безпосередньо ознайомитись з особливостями несення служби поліцейськими.

Такий формат заходу дозволив не тільки об’єднати осіб, які обрали професію поліцейського, але й сприяв підвищенню іміджу поліцейської освіти, став першим кроком щодо започаткування глобальних правоосвітніх заходів, що згуртовують освітян, вчених, практиків, державних, громадських діячів та велику громаду Рідного краю.  

Внаслідок загострення суспільно-політичної ситуації в 2014 році та через незалежні від інституту обставини, Донецький юридичний інститут МВС України, згідно з наказом МВС України від 30.09.2014 № 1010, був змушений залишити Донеччину та продовжити освітню діяльність у м. Кривий Ріг Дніпропетровської області.

Донецький юридичний інститут МВС України –  це вищий навчальний заклад системи МВС України, метою якого є збереження науково-педагогічного потенціалу, створення надійної успішної стратег ії стабільного та перспективного розвитку якості освітніх послуг, апробації та впровадження інноваційних педагогічних систем, модернізації змісту освіти, адаптації її до світових тенденцій і вимог ринку праці, забезпечення підвищення конкурентоспроможності фахівців-юристів відповідних освітньо-кваліфікаційних рівнів для подальшої інтеграції системи української освіти в єдиний європейський освітній простір.

У 2016 році навчальний заклад відзначив своє 55-річчя на освітніх та наукових теренах нашої держави. За ці роки інституту довелося пройти нелегкі віхи розвитку та становлення, непростий, але надзвичайно діяльний і результативний шлях. Шлях, який додав до літопису інституту яскраві, насичені сторінки, продовживши його славну історію від школи міліції до вищого юридичного навчального закладу.

На даний час інститут провадить інноваційну освітню діяльність за різними ступенями вищої освіти (бакалавра, магістра та доктора філософії у галузі знань «Право»), проводить фундаментальні та прикладні наукові дослідження, є провідним науковим і методичним центром Кривбасу та Донеччини, має розвинуту інфраструктуру навчальних підрозділів, сприяє поширенню наукових знань та провадить культурно-просвітницьку діяльність.

На даний час в інституті на всіх формах навчаються 1167 осіб. Серед них, на бакалавраті – 1025 осіб, у магістратурі – 106 осіб, здобувають освітньо-науковий рівень доктора філософії у галузі права – 36 осіб. Необхідно відмітити,  що лише у 2016 році інституту вдалось прийняти на навчання 720 осіб, з них на денну форму навчання – 238, на заочну – 482 особи. Станом на сьогоднішні день у навчальному закладі навчаються 425 поліцейських та працівників територіальних підрозділів Національної поліції України.

Освітню діяльність забезпечують 24 підрозділи інституту, з них 3 факультети, 9 кафедр, науково-дослідна лабораторія з проблемних питань правоохоронної діяльності. В підрозділах інституту працюють 16 докторів наук (з них 11 докторів юридичних наук), 4 професори, 58 кандидатів наук (з них 42 кандидата юридичних наук). Тільки за останній  рік інститут поповнився 6 докторами юридичних наук та 10 кандидатами наук, більшість з яких є вихованцями навчального закладу.

Не зважаючи на труднощі та складнощі, які виникали в нових умовах, інститут не лише зберіг своє добре ім’я і традиції, прожив період оптимізації і зараз активно розвиватися у всіх напрямках своєї діяльності, відновлюючись і розширюючись вже на теренах Криворіжжя. Сьогодні інститут працює над створенням факультетів та розширенням кафедр, збільшує свій науковий та науково-педагогічний потенціал. Цього року інститут успішно пройшов акредитацію за освітніми рівнями бакалавра та магістра, освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста зі спеціальності 081 «Право» з терміном дії сертифікатів до 2026 року.

Відповідно до Наказу МОН України від 04 липня 2016 року № 771 «Про ліцензування освітньої діяльності на третьому освітньо-науковому рівні» Донецький юридичний інститут успішно пройшов ліцензування аспірантури та здійснює подальшу підготовку докторів філософії у галузі знань «Право» (кандидатів юридичних наук). Ліцензійний обсяг набору – 15 осіб. Згідно з розробленою освітньо-науковою програмою підготовка аспірантів в інституті здійснюється за денною і заочною формами зі спеціальностей: 12.00.01 – теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; 12.00.05 – трудове право; право соціального забезпечення; 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право; 12.00.09 – кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність.

З листопада 2016 року в інституті функціонує докторантура зі спеціальностей 12.00.05 – трудове право; право соціального забезпечення; 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право та 12.00.09 – кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність.

Інститутом щорічно проводяться традиційні науково-практичні конференції, у тому числі й міжнародні, з актуальних питань правоохоронної діяльності та юридичної науки в цілому. З метою ознайомлення наукової громади з результатами наукових досліджень вчених інституту у навчальному закладі видається збірник наукових праць «Проблеми правознавства та правоохоронної діяльності», який включено до переліку фахових видань України.

Завтра Донецькийюридичнийінститут проведефестиваль-презентацію уПокровську
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
99 просмотров в ноябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
До мая будут заводить лицевые счета и выплачивать только льготникам-новичкам. Субсидии на оплату жилкомуслуг в 2019 году должны из виртуальных стать реальными: вместо системы взаимозачетов Кабмин обещает рассчитываться с субсидиантами «живыми» деньгами. Об этом на днях заявил премьер Владимир Гройсман. Но, как выяснилось, госпомощь наличкой люди смогут получить не с 1 января, а постепенно в несколько этапов в течение года. При этом обещают выдать на руки н...
Спорт
У Покровську бажаючі активно готуються до марафону, який відбудеться через 26 тижнів. Про це у Фейсбук йдеться на офіціальній сторінці "ПершийПокровськийМарафон". Сьогодні до тренування приєднався міський голова Покровська - Требушкін Руслан. "Ще є час, щоб добре підготуватися, та прийняти участь в самому масштабному святі бігу і здорового способу життя у Покровську!", - говориться у повідомленні. Марафон відбудеться 18.05.2019 під час святкування Дня Євро...
Общество
Ноябрьский звездопад начался 14 ноября, однако его пик придется на 17 и 18 ноября. Из Северного полушария его будет видно лучше, чем из Южного. Об этом пишет Новое Время.Ранее синоптики прогнозировали в эти дни безоблачную погоду по крайней мере на части территории Украины, включая Киев. Это означает, что многие украинцы все же смогут насладиться знаменитым звездопадом.Как известно, нашествие метеоритов связано с кометой Темпеля-Туттля, которая ежегодно пр...
Общество
Команда «Місто-сад» організовує конкурс «20 від Місто-сад: зроби ідею для свого міста реальністю!». Якщо маєш проект змін для свого міста - лови хвилю! Опиши свою мрію, збери команду однодумців та доведіть, що саме ця ідея допоможе вашому місту стати кращим. Основне завдання - згуртувати людей навколо свого проекту. Переможці отримають 20 тисяч гривень* на втілення. Для участі потрібно заповнити анкету - http://bit.ly/2TiGNKY Подати свою ідею можна до 16 г...
Общество
Шановні мешканці м-ну Шахтарський!  20.11.2018 р. о 18:00 год в ЗОШ №9 відбудеться зустріч з керівництвом ПП "КК"Комфорт". З питань поліпшення житлових умов. Про заплановану зустріч повідомляється на головній сторінці Керуючої компанії "Комфорт" у Фейсбук. Телефон для довідок 0623923531 Нагадаємо, відтепер код для входу в електронний кабінет платника жителі Покровська можуть оформити не виходячи з дому.
Общество
Сегодня, 17 ноября, во всем мире празднуют Международный день студентов. Праздник имеет патриотическое основание и знаменует единение студенчества, как будущей силы государства. Об истории и стандартах празднования, раcскажут Українські Новини. 17 ноября во многих странах мира, в том числе и Украине, отмечается Международный день студентов. Праздник часто воспринимается в позитином контексте как молодежный день, однако за его историческим становлением стоя...
Общество
Вчора традиційно в Покровську та Мирнограді відбувся загальнообласний інструктаж нарядів поліції. У превентивних заходах на вихідних задіяна максимальна кількість правоохоронців. Під час інструктажу співробітники Покровського відділу поліції та його структурних підрозділів отримали від керівництва першочергові завдання щодо забезпечення публічної безпеки громадян та підтримання стабільної оперативної обстановки в населених пунктах. Правоохоронці були орієн...
Общество
С начала текущих суток, 17 ноября, оккупанты Донбасса из минометов 82-го калибра обстреляли позиции Объединенных сил в районе населенных пунктов Новотошковское и Желобок.  У Желобка зафиксировано использование и минометов калибра 120 мм . Кроме того, из гранатометов, крупнокалиберных пулеметов и стрелкового оружия захватчики вели сегодня огонь по защитникам Гнутово. Во время боевых действий 17 ноября, погиб один военнослужащий Объединенных сил, сообщает av...
Общество
16 листопада в опорній школі № 9 до Дня української писемності та мови співробітниками Покровського історичного музею спільно з членами громадської  організації «Творче об’єднання «Суцвіття» відбувся святковий захід. Згідно з указом президента Леоніда Кучми 9 листопада оголошено Днем української писемності та мови і відзначається  з  листопада 1997 р. До заходу долучилися учні учбових закладів Покровської міської ради – НВК № 1, 2, Ліцею «Надія», ЗОШ № 2,3...
Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25