Завтра Донецький юридичний інститут проведе фестиваль-презентацію у Покровську

Донецький юридичний інститут МВС України в суботу, 11 лютого, проведе у Покровську фестиваль «День поліцейського і юридичної освіти», на якому відбудеться презентація вузу. Фестиваль пройде у навчально-виховному комплексі №1 в мікрорайоні «Лазурний». Початок в 11.00.

Організатори заходу:Головне управління Національної поліції в Донецькій області; Покровська міська рада; Покровський відділ поліції ГУ НП в Донецькій області;Донецький юридичний інститут МВС України.

Мета заходу: популяризація серед населення відомчої вищої юридичної освіти, роботи у системі правоохоронних органів України, надання інформації про набір на навчання до Донецького юридичного інституту за державним замовленням, а також надання допомоги учням випускних класів у виборі майбутньої професії. Вагома складова цього Фестивалю – демонстрація сил та засобів, кадрових, професійних, технічних та інших потужностей  Головного управління Національної поліції в Донецькій області.

Для довідки: Фестиваль «Дня поліцейської та юридичної освіти», започатковано у 2017 році.

Ініціаторами стали Головне управління Національної поліції в Донецькій області, Покровська міська рада, Покровський відділ поліції ГУ НП в Донецькій області та Донецький юридичний інститут МВС України.

Перший Фестиваль відбувся 21 січня 2017 року на базі Маріупольського навчального центру підготовки поліцейських.Зазначений захід став новим та дієвим видом залучення місцевої громади  до поліцейського середовища, надав можливість пересічними громадянам безпосередньо ознайомитись з особливостями несення служби поліцейськими.

Такий формат заходу дозволив не тільки об’єднати осіб, які обрали професію поліцейського, але й сприяв підвищенню іміджу поліцейської освіти, став першим кроком щодо започаткування глобальних правоосвітніх заходів, що згуртовують освітян, вчених, практиків, державних, громадських діячів та велику громаду Рідного краю.  

Внаслідок загострення суспільно-політичної ситуації в 2014 році та через незалежні від інституту обставини, Донецький юридичний інститут МВС України, згідно з наказом МВС України від 30.09.2014 № 1010, був змушений залишити Донеччину та продовжити освітню діяльність у м. Кривий Ріг Дніпропетровської області.

Донецький юридичний інститут МВС України –  це вищий навчальний заклад системи МВС України, метою якого є збереження науково-педагогічного потенціалу, створення надійної успішної стратег ії стабільного та перспективного розвитку якості освітніх послуг, апробації та впровадження інноваційних педагогічних систем, модернізації змісту освіти, адаптації її до світових тенденцій і вимог ринку праці, забезпечення підвищення конкурентоспроможності фахівців-юристів відповідних освітньо-кваліфікаційних рівнів для подальшої інтеграції системи української освіти в єдиний європейський освітній простір.

У 2016 році навчальний заклад відзначив своє 55-річчя на освітніх та наукових теренах нашої держави. За ці роки інституту довелося пройти нелегкі віхи розвитку та становлення, непростий, але надзвичайно діяльний і результативний шлях. Шлях, який додав до літопису інституту яскраві, насичені сторінки, продовживши його славну історію від школи міліції до вищого юридичного навчального закладу.

На даний час інститут провадить інноваційну освітню діяльність за різними ступенями вищої освіти (бакалавра, магістра та доктора філософії у галузі знань «Право»), проводить фундаментальні та прикладні наукові дослідження, є провідним науковим і методичним центром Кривбасу та Донеччини, має розвинуту інфраструктуру навчальних підрозділів, сприяє поширенню наукових знань та провадить культурно-просвітницьку діяльність.

На даний час в інституті на всіх формах навчаються 1167 осіб. Серед них, на бакалавраті – 1025 осіб, у магістратурі – 106 осіб, здобувають освітньо-науковий рівень доктора філософії у галузі права – 36 осіб. Необхідно відмітити,  що лише у 2016 році інституту вдалось прийняти на навчання 720 осіб, з них на денну форму навчання – 238, на заочну – 482 особи. Станом на сьогоднішні день у навчальному закладі навчаються 425 поліцейських та працівників територіальних підрозділів Національної поліції України.

Освітню діяльність забезпечують 24 підрозділи інституту, з них 3 факультети, 9 кафедр, науково-дослідна лабораторія з проблемних питань правоохоронної діяльності. В підрозділах інституту працюють 16 докторів наук (з них 11 докторів юридичних наук), 4 професори, 58 кандидатів наук (з них 42 кандидата юридичних наук). Тільки за останній  рік інститут поповнився 6 докторами юридичних наук та 10 кандидатами наук, більшість з яких є вихованцями навчального закладу.

Не зважаючи на труднощі та складнощі, які виникали в нових умовах, інститут не лише зберіг своє добре ім’я і традиції, прожив період оптимізації і зараз активно розвиватися у всіх напрямках своєї діяльності, відновлюючись і розширюючись вже на теренах Криворіжжя. Сьогодні інститут працює над створенням факультетів та розширенням кафедр, збільшує свій науковий та науково-педагогічний потенціал. Цього року інститут успішно пройшов акредитацію за освітніми рівнями бакалавра та магістра, освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста зі спеціальності 081 «Право» з терміном дії сертифікатів до 2026 року.

Відповідно до Наказу МОН України від 04 липня 2016 року № 771 «Про ліцензування освітньої діяльності на третьому освітньо-науковому рівні» Донецький юридичний інститут успішно пройшов ліцензування аспірантури та здійснює подальшу підготовку докторів філософії у галузі знань «Право» (кандидатів юридичних наук). Ліцензійний обсяг набору – 15 осіб. Згідно з розробленою освітньо-науковою програмою підготовка аспірантів в інституті здійснюється за денною і заочною формами зі спеціальностей: 12.00.01 – теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; 12.00.05 – трудове право; право соціального забезпечення; 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право; 12.00.09 – кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність.

З листопада 2016 року в інституті функціонує докторантура зі спеціальностей 12.00.05 – трудове право; право соціального забезпечення; 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право та 12.00.09 – кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність.

Інститутом щорічно проводяться традиційні науково-практичні конференції, у тому числі й міжнародні, з актуальних питань правоохоронної діяльності та юридичної науки в цілому. З метою ознайомлення наукової громади з результатами наукових досліджень вчених інституту у навчальному закладі видається збірник наукових праць «Проблеми правознавства та правоохоронної діяльності», який включено до переліку фахових видань України.

Завтра Донецькийюридичнийінститут проведефестиваль-презентацію уПокровську
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Пока еще никто не оценил
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
Сегодня, 11 декабря, в ходе обсуждения Стратегии развития города, и. о. Покровского городского головы представила на обсуждение бюджет Покровска на 2020 год. Так, согласно проекту, бюджет Покровска на 2020 год будет составлять 810 млн. гривен. На медицину в 2020 году планируют выделить 42,7 млн. гривен:  24,1 млн грн - на заработную плату; 1,3 млн грн - молочную кухню; 3, 5 млн грн - на льготные медикаменты; 800 тыс грн - на слуховые аппараты, средства лич...
Культура
Сегодня, 11-го декабря, в Мирнограде начал свою работу обновлённый «Социальный офис» Управления соц.защиты населения. Напомним, что здание УСЗН было закрыто на ремонт зимой 2018-го года в рамках Чрезвычайной кредитной программы для восстановления Украины, по реализации проекта «Капитальный ремонт здания управления социальной защиты населения Мирноградского городского совета, расположенного по адресу: г. Мирноград  микрорайон Молодежный, 59». Стоит отметить...
Общество
Сегодня, 11 декабря, в Покровской центральной городской библиотеке им. Шевченко проходит творческая встреча на тему "Проекты Стратегии развития города Покровск".  Креативные и активные покровчане сегодня собрались "Open Space" для обсуждения идей и проектов разработки Стратегии развития нашего города.   Покровск 2030 года - богатая громада, в которой реализовано промышленно-инвестиционный и интелектуальный потенциал, динамично развивается предпринимательст...
У В А Г А!
Шановні мешканці міста! 18 грудня 2019 року о 15.00 в актовій залі НВК «Загальноосвітня школа 1 ступеня-гімназія» відбудеться відкрита зустріч з виборцями «Звіт міського голови Олександра Брикалова перед територіальною громадою за період роботи з 18.11.2018 по 17.11.2019. "Запрошуємо на зустріч", - йдеться у повідомленні міськради у Фейсбук..
Общество
11 грудня в рамках Всеукраїнського тижня права співробітниками Покровського міськрайонного відділу пробації спільно із фахівцем Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено зустріч з учнями Покровської загальноосвітньої школи №4, яка відбулась в приміщенні Молодіжного центру. Тематика зустрічі стосувалась правових знань та освідченості учнів відносно правопорушень. Представник кожної служби провів інтерактивну бесіду стосовно напрямів...
Фотофакт
В соседнем Родинском силами ГП УК «Краснолиманская» еще месяц назад была начала уборка центральных улиц города. Однако в связи с затруднительной ситуацией на предприятии, мусор вывезти тогда так и не удалось. Так, сегодня КП «Наш город» выполняет работы по уборке стихийных свалок по ул. Шахтерского Славы, сообщает в Фейсбук Родинский горсовет.
Общество
Внешнее независимое оценивание по математике станет обязательным с 2021 года. Об этом заявила министр образования и науки Анна Новосад в интервью РБК-Украина в среду, 11 ноября. ВНО по математике будет двухуровневым. Его сделают обязательным из-за проблемы по математическим знаниям в учеников. "В 2020 году изменений не будет, а с 2021-го ВНО по математике станет обязательным. Оно будет двухуровневым, но не нужно этого пугаться. Нам нужно осознать, что проб...
Криминал
Мешканка Мирнограду та чоловік з Покровська замовили товари в інтернеті, однак в результаті залишилися і без своїх грошей і без замовлень. На двох потерпілі втратили 8600 гривень. В один день до правоохоронців звернувся мешканець Покровська та жінка з Мирнограду із проханням допомогти їм розшукати шахраїв, які взяли гроші за товар, а потім зникли. Встановлено, що 55-річний покровчанин перевів невідомому 2 тисячі 400 гривень за туристичний намет, а 44-річна...
Общество
Сьогодні, 11 грудня, у Покровську креативні та активні громадяни долучилися до генерування ідей та розробки проектів Стратегії розвитку міста. В межах розробки Стратегії розвитку міста у Покровську вже розпочалась творча зустріч у форматі «Відкритий простір (Open Spaсe)» на тему: «Проекти Стратегії розвитку міста Покровська» (з 10:00 до 16:00) у приміщенні центральної міської бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка, срібна зала, (м. Покровськ, вул. Європейська, 22)....
Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25