У школах Покровська провели профорієнтаційні уроки «Основи вибору майбутньої професії»

З початку 2017 року проведені Профорієнтаційні уроки «Основи вибору майбутньої професії» в Багатопрофільній гімназії, ЗОШ №3, ЗОШ №12 м. Покровська для учнівської молоді старших класів.

В ході профорієнтаційних заходів учні ознайомились зі станом ринку праці, зі світом професій та їх особливостями. Провідний фахівець Покровського міського центра зайнятості Донецької області Тетяна Левченко підкреслила: «При виборі професії кожен учень має враховувати тенденції розвитку та змін в суспільстві, бути зорієнтованим на отримання актуальної, цікавої, добре оплачуваної професії, враховуючи формулу вибору професії «ХОЧУ-МОЖУ-ТРЕБА»».

Допомогою у визначенні з майбутньою професією є профорієнтаційне тестування. Фахівець центру зайнятості Крістіна Насєкіна розповіла про найсучасніший тест для визначення інтересів, вмінь і навичок та вибору майбутнього напрямку навчання для молоді «Моя кар’єра». Метою даного тесту є допомога, краще зрозуміти себе, вибрати напрямок освіти і майбутню професійну діяльність.

Профорієнтаційна робота з учнівською молоддю спрямована на підвищення ступеня популярності, соціальної значущості робітничих професій в суспільстві з метою формування стійкої спрямованості, психологічної готовності до діяльності в умовах ринкових відносин, мотивації до професійної діяльності кожного  учня.

Фахівці центру зайнятості побажали майбутнім випускникам зробити правильний вибір професії та запросили на екскурсію до Покровського  міського центру зайнятості Донецької області.

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Объявления
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25