На індивідуальний прийом до фахівця центру зайнятості можна записатись через Інтернет - Покровський МЦЗ

Покровський центр зайнятості покращує свої сервіси і переходить на абсолютно нові принципи роботи. Це стосується як обслуговування клієнтів, так і внутрішньої організації праці. Зокрема в Покровському міському центрі зайнятості Донецької області працює унікальний сервіс з електроних послуг для осіб, що шукають роботу та безробітних.

Державна служба зайнятості запустила в роботу сервіс, за допомогою якого кожен може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України.

Послуга електронної черги реєстрації безробітних http://www.dcz.gov.ua/EReception/#/about  доступна громадянам на порталі Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua . Для того щоб записатися на прийом до будь якого центру зайнятості в Україні потрібно зайти на сайт Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua На головній сторінці сайту з лівого боку знайти закладку «Електронні послуги» та відкрити закладку «Електронна черга реєстрації громадян». Увійшовши у вікно «Електрона черга» вибрати закладку «Запис на відвідування».

Також електронні послуги передбачені й для роботодавців. Роботодавець, який шукає робітника, має можливість розмістити інформацію про вакансії на тому ж сайті Державної службі зайнятості, але в електронному кабінеті роботодавця. Зараз кабінет працює в тестовому режимі. Роботодавці вже можуть звернутися в центр зайнятості і отримати логін і пароль для входу у свій електронний кабінет.

До слова, це вже не перша послуга, яку надає Державна служба зайнятості у режимі он-лайн. Приміром, на веб-сторінці Донецької обласної служби зайнятості для працедавців сформований і постійно оновлюється каталог відеорезюме безробітних.

 З метою підвищення конкурентноспроможності молоді на ринку праці та упередження безробіття державною службою зайнятості планується створення Всеукраїнського кадрового резерву служби зайнятості . Це буде онлайн технології швидкого пошуку і підбору кадрів на запити роботодавців. Першим елементом реалізації проекту «Кадровий резерв» є створення бази самопрезентацій молоді у вигляді відеорезюме для випускників навчальних закладів.

Випускників профессійно-технічних ліцеїв та вищих учбових закладів запрошуємо долучитися до пректу «Кадровий резерв» та звертатись до Покровського міського центру зайнятості Донецької області за адресою м. Покровськ, вул. Поштова, буд.3, каб. № 104.

Служба зайнятості – сервісна установа, яка виконує вкрай важливу соціальну функцію, допомогаючи людям. Ми завжди відкриті для співпраці!

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
125 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25