Учні школи №12 міста Покровська приєднались до святкування "Дня Святого Валентина"

14 лютого 2017 року учні школи №12 міста Покровська приєднались до святкування "Дня Святого Валентина".

З самого ранку працювала пошта і бажаючі мали можливість привітати один одного та відправити святкові листівки. 5-11 класи взяли участь у конкурсі на найкращу валентинку. Виставка валентинок стала справжньою прикрасою школи і створювала святковий настрій.

Також вчора в школі розпочалась акція "1000 дитячих поцілунків", яка буде тривати протягом тижня. Сьогодні батьки мали можливість подарувати собі та своїм дітлахам радісний настрій та позитивні емоції від міцних обійм та поцілунків, батьківської любові і турботи. Мета нашої шкільної акції - нагадати батькам про важливу цінність життя: любов до власної дитини, піклування про її повноцінний розвиток; привернути увагу до проблеми насилля та жорстого ставлення до дітей. Всі бажаючі зможуть приєднатися до шкільної акції та висловити своє ставлення до існуючої в суспільстві проблеми батьківсько-дитячих відносин.

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25