На базі Покровського педучилища відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

12 лютого на базі Красноармійського педагогічного училища відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання. Олімпіада для учнів 9, 10, 11 класів з обслуговуючої та технічної праці проходила під загальним гаслом «Барви рідного краю» і складалася з двох турів: теоретичного і практичного (комплексної роботи).

Усього взяло участь 23 учасники (9 хлопців, 14 дівчат) із різних міст регіону: Білозерська, Вугледара, Добропілля, Мирнограда, Новогродівки, Покровська, Українська та Покровського району.

У теоретичному турі учасники олімпіади виконували тестові завдання за матеріалом навчальної програми з трудового навчання та технологій.

Комплексна робота проходила у майстернях педагогічного училища під загальною тематикою «Надай нове життя старим речам».

Під час виконання комплексної роботи з обслуговуючої праці з теми «Корисні речі для себе» учні 9 класу створювали нові авторські вироби з деталей запропонованих речей, що вже стали непридатними у використанні. Учні 10-11 класів відновлювали одяг за власним творчим вирішенням, не змінюючи їх функціонального призначення.

З технічної праці учні 9 класу створювали «Корисні речі для дому» з фанери та тонкого листового металу. Учні 10-11 класів відновлювали вироби з дерева за власним творчим вирішенням, не змінюючи їх функціонального призначення.

При виконанні завдань учасники мали можливість користуватися мережею Інтернет, друкованою літературою, матеріалами в електронному вигляді на будь-якому етапі виконання роботи.

Учителями трудового навчання та технологій у цей день була організована виставка-конкурс власних робіт. Авторські роботи переможців будуть представлені на Всеукраїнській олімпіаді з трудового навчання у м.Полтава.

16508666_205067083302179_8948093212517250072_n (Копировать)
Изложение
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )
Автор
( 0 оценок )
Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25