Мешканців Покровська запрошують прийняти участь у цікавому проекті

З 20 по 24 лютого команда проекту «МетаМісто: Схід» відвідає місто Покровськ, де, разом з архітекторами та урбаністами, буде працювати над дослідженням та перетворенням міського простору.
Організатори пропонують долучатися активним мешканцям міста та регіону до зустрічей 20 та 21 лютого, на яких вони будуть працювати з мапою міста, робити SWOT-аналіз просторів, та обирати локацію, для якої розроблятиметься архітектурний проект.
Завданням проекту є розкрити культурно-туристичний потенціал малих міст, сприяти конструктивній активізації громад та урбаністичному розвитку міського середовища. Задля цього команда проекту вирушає в експедиції для знайомства з містами та містянами, з історією, архітектурою та культурними особливостями регіону. В проекті задіяно 6 міст Донецької та Луганської областей — Костянтинівка, Покровськ, Добропілля, Бахмут, Сєвєродонецьк та Лисичанськ.
Також кожен охочий може взяти участь у навчальному курсі "Від Ідеї до Втілення”, який пройде в Покровську 19 лютого з 10:00 до 18:00. Отримати детальну інформацію та зареєструватись на курс можна за лінком.
Проект «Метамісто: Схід» здійснюється у партнерстві з ГО «Урбан куратори», ГО «Конгрес Активістів Культури», архітектурним бюро Formografia, Школою журналістики УКУ, за підтримки проекту «Українська ініціатива зміцнення громадської довіри (UCBI)», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).
Изложение
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )
Автор
( 0 оценок )
Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25