На дорогах Покровська та району стартувала спецоперація з безпеки дорожнього руху

Мета спецоперації – зниження рівня аварійності та смертності на дорогах, припинення нелегального перевезення зброї та боєприпасів, інших заборонених та небезпечних предметів і речовин, а також виявлення диверсантів та розшукуваних зловмисників. Про це повідомляє прес-служба Покровського ВП

З початку року на території Покровська та Покровського району сталося 13 дорожньо-транспортних пригод, в результаті яких 3 людей загинули, а 12 отримали травми.

До комплексного відпрацювання задіяні сили Головного управління Нацполіції в Донецькій області та Покровського відділу поліції.

Щодня 8 екіпажів поліції цілодобово патрулюватимуть автошляхи, які знаходяться в зоні обслуговування Покровського базового відділу поліції та 4 підпорядкованих відділень – Добропільського, Мирноградського, Селидівського та Авдіївського, стежитимуть, аби водії дотримувалися Правил дорожнього руху та не піддавали ані своє, ані життя інших учасників дорожнього руху небезпеці.

Завдання правоохоронців – припинити грубі та аварійно-небезпечні порушення правил дорожнього руху, проведення профілактичної роботи з порушниками та припинення правопорушень, які пов’язані з використанням транспортних засобів.

Особлива увага приділяється припиненню фактів незаконного обігу зброї та бойових припасів та інших небезпечних предметів.

Оперативно-превентивне відпрацювання на дорогах Покровської оперативної зони триватиме протягом трьох днів, до 19 лютого.

Изложение
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )
Автор
( 0 оценок )
Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25