
13:35, 19 лютого 2017 р.
За першу добу проведення спецоперації в Покровську не допущено жодної ДТП з постраждалими
Автошляхи Покровської оперативної зони знаходяться під посиленою увагою вартових доріг, які проводять комплексне профілактичне відпрацювання з безпеки дорожнього руху. Тільки за першу добу задокументовано 35 порушень Правил дорожнього руху та припинено 6 злочинів, пов’язаних з використанням транспортних засобів. Про це повідомляє прес-служба Покровського ВП


За результатами першої доби превентивних заходів не допущено жодної ДТП з постраждалими. Правоохоронці зафіксували 35 порушень Правил дорожнього руху. Було виявлено 7 громадян, які сіли за кермо у нетверезому стані, 9 - які керували транспортними засобами без належних документів та ще 3 автомобілі, на яких були відсутні номерні знаки. Окрім того, правоохоронці зафіксували 2 порушення правил обгону та 7 – проїзду пішохідних переходів та ігнорування пішоходів, які намагалися перейти дорогу у спеціально відведених місцях. Задокументовано 5 невиконання вимог дорожніх знаків.




Крім того, за час спецвідпрацювання співробітниками поліції, які забезпечують безпеку дорожнього руху, було припинено 6 кримінальних правопорушень. Так, було зупинено два транспортних засоби, які перевозили вугілля без відповідних документів і ще один, який незаконно транспортував дизельне паливо. Також правоохоронцями задокументовано факт перевезення наркотичної речовини та затримано автомобіль ФОРД, на якому номер кузова знищений кустарним способом.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
14 грудня
ЄС фінансує — українські бізнеси реалізують: де підприємцям шукати можливості від європейських партнерів
Партнерський матеріал
09:00
25 листопада
Мотоблоки Кентавр: повітряне чи водяне охолодження?
Новини компаній
09:30
22 жовтня
Дискові борони від ДТЗ: ефективна обробка ґрунту
Новини компаній
09:30
21 жовтня
Топ-3 електровелосипеда Spark у 2025 році
Новини компаній
09:30
16 жовтня
Зварювальні напівавтомати (MIGMAG) — особливості та як обрати
Новини компаній
17:00
14 жовтня
12:58
30 вересня