"Він переміг би всіх, якби тут виступав", - дружина загиблого Віталія Мандрика з Покровська про турнір його пам'яті

Вчора завершився перший день турніру серед поліцейських Донецької області пам’яті загиблого при затриманні терористів співробітника відділу швидкого реагування «Сокіл». Тут виступили і товариші Віталія, і ті правоохоронці, які хлопця ніколи не знали, але пам’ятають та шанують його подвиг. Серед найважливіших почесних гостей – трирічна Діана, у якої татові очі. Про це повідомляє прес-служба поліції Донецької області

23 лютого 2015 року 22-річна Катерина забути не зможе ніколи. Ввечері того дня вона з Діаною чекала вдома на чоловіка, коли у соцмережі їй надійшло повідомлення від незнайомої дівчини, яка питалася, чи правда, що Віталік загинув. Шокована, вона одразу почала телефонувати чоловікові, з яким розмовляла всього кілька годин тому, але телефон був недосяжний. Телефони напарників – всі мовчали. Відповів тільки командир спецпризначенців – відповів спочатку довгим мовчанням, а потім лише однією фразою: «Катюшо, ми зараз приїдемо».

?id=409787
?id=409785

Життя молодої сім’ї перевернулося в одну мить. Замість вихідних разом - опізнання. Замість довгоочікуваної відпустки – похорони. Життя вдвох, без чоловіка, без батька. Здавалося б, він тільки-но повернувся з Дебальцевого, тільки мав відпочити. Але обов’язок перед країною для 27-річного бійця завжди стояв на першому місці.

?id=409780
?id=409790
?id=409789
?id=409788

Того дня лейтенант Мандрик у складі групи швидкого реагування, яка складалася з трьох співробітників спецпідрозділу «Сокіл» та працівника ДАІ, заступив на чергування. Вони зупинили легкову автівку, яка, на перший погляд, не викликала особливої підозри. Та виявилося, правоохоронці не помилися – авто було начинене вибухівкою. Зловмисники відкрили вогонь на ураження.

?id=409782

Вже потім напарник Віталія розповідав, що перед очима знову й знову поставала одна й та ж картина: як Віталік падає, скошений кулею, що потрапила в голову, та помирає на його руках.

Правоохоронці переслідували бандитів. Один зі зловмисників був поранений та добитий своїм поплічником того ж дня, який й сам застрелився під час спецоперації із його затримання місяць потому. Правоохоронці встановили, що саме ця диверсійно-розвідувальна група була причетна до підриву мосту у Маріуполі, і ніхто не знає, які наслідки міг спричинити наступний теракт.

?id=409783

Виконавши справу честі та викривши групу терористів, поліцейські не покинули й сім’ю Віталія Мандрика. Катерину підтримав очільник поліції Донеччини В’ячеслав Аброськін. За його клопотанням колективом ПАТ «Шахтоуправління «Покровське» Катерині та Діані виділили трикімнатну квартиру у рідному місті Віталія – Покровську. Згодом вулиця, де знаходиться Покровський відділ поліції, була перейменована на його честь, там же була відкрита пам’ятна дошка, аби прості мешканці Покровська не забували своїх героїв.

?id=409786

Указом Президента України Віталій Мандрик нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

?id=409781

А в цьому році за ініціативою генерала Аброськіна був впроваджений турнір серед поліцейських імені Віталія Мандрика. Вчора відбувся перший день змагань, участь у яких взяли поліцейські зі всієї області.?id=409777

У першому ряді глядачів – Катерина з Діаною. Донька загиблого офіцера розуміє, чому зібралися всі люди навколо. Знає, всі тут – заради її тата.

?id=409778

Катерина ж розповідає, що турнір саме з рукопашного бою імені Віталія – дуже символічний. Молодий правоохоронець мав звання майстра спорту з рукопашного бою та неодноразово перемагав на чемпіонатах України з кікбоксингу.

Вона вдячна керівництву поліції Донеччини, всім товаришам чоловіка, що його ім’я не забуто.

- Я точно знаю, якби він тут виступав, переміг би всіх. Він був би першим і тут, - запевняє Катерина.

- Неможливо не відчувати гордість, коли виступаєш на турнірі пам’яті співробітника, який героїчно загинув, борючись з тероризмом, зі злочинністю в нашій області. Це велика честь для кожного співробітника поліції, я впевнений, з будь-якої області, - ділиться учасник змагань, оперуповноважений Краматорського відділу поліції Ігор Трембач.

Згодний з ним і командир «КОРДу»:

- Таким чином ми підтримуємо пам’ять наших товаришів, які загинули, захищаючи наших громадян, - відзначає «33-й». Він впевнений – переможе найсильніший.

Команда-переможець буде визначена сьогодні, у фінальних боях. Урочисте закриття відбудеться о 15.00.

 ?id=409784

 ?id=409779

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25