Профорієнтаційні уроки для випускників міста Покровськ та Покровського району

Покровський міський центр зайнятості Донецької області провів Профорієнтаційний урок «Основи вибору майбутньої професії» для випускників шкіл ЗОШ №5, ЗОШ №2 та ЗОШ №15 міста Покровськ та Сонцівського НВК Покровського району.

Фахівець центру зайнятості Тетяна Левченко розповіла про важливість та соціальне значення заходу, ознайомила з послугами, що надаються службою зайнятості; надала інформацію про стан ринку праці та перспективи його розвитку, потребу підприємств у кваліфікованих кадрах, можливості подальшої самореалізації.

IMG_5392(1)

Учні ознайомились з правилами вибору професії, формулою «ХОЧУ-МОЖУ-ТРЕБА». Випускники ознайомились із «Барометром професій», фахівці центру зайнятості запропонували охочим пройти психодіагностичне тестування.

DSC_0264(1)

Допомогою у визначенні з майбутньою професією є профорієнтаційне тестування.«Найсучасніший тест «Моя кар’єра» для визначення інтересів, вмінь і навичок та вибору майбутнього напрямку навчання для молоді. Метою даного тесту є допомога, краще зрозуміти себе та вибрати напрямок освіти і майбутню професійну діяльність»,- розповіла фахівець центру зайнятості Крістіна Насєкіна.

Учні одержали відповіді на свої запитання, ознайомились з професіями, які користуються попитом на ринку праці.

Фахівці центру зайнятості побажали випускникам зробити правильний вибір та запросили на екскурсію до Покровського МЦЗ Донецької області.

IMG_5397(1)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25