У Покровську пройшла конференція пам’яті А.М.Рижкова «Роздуми про сучасну українську педагогіку»

24 лютого 2017року у місті  Покровську на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 пройшла традиційна щорічна науково-практична конференція пам’яті А.М. Рижкова «Роздуми про сучасну українську педагогіку» з теми «Соціально-педагогічні аспекти оновленої освіти».

На конференцію були  запрошені керівники загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних  закладів, педагоги  та гості. Серед гостей на захід  були присутні:

-         Гладкова Ганна Валентинівна,  завідувач відділу координації

роботи методичних служб  Донецького обласного  інститути післядипломної педагогічної освіти;

-         Антоненко Віталій Віталійович, завідувач відділу менеджменту

освіти та педагогічних інновацій Донецького обласного інститути післядипломної педагогічної освіти;

-         Моісєєнко Лариса Миколаївна, кандидат історичних наук,

доцент кафедри загальнонаукової підготовки, заступник  декана  факультету  технології   і організації виробництва   індустріального інституту

-         Гусак Наталія Володимирівна, кандидат педагогічних наук., завідувач

відділень Красноармійського педагогічного училища

Робота конференції  складалася з двох етапів: пленарне засідання та робота секцій.  На пленарному засідання Гладкова Г.В. ознайомила  присутніх  з такими сучасними освітніми трендам як  змішане навчання,  адаптивне навчання, гейміфікація, STEM-освіта. Це технології, які допоможуть   педагогам  формувати в учнів самостійність,  критичне мислення, проектні та дослідницькі уміння та навички,  створюють у школярів  цілісну картину світу.   Антоненко В.В.  презентував теоретичні та практичні засади роботи з проектами, покрокові дії щодо  розробки та реалізації проекту. Виступи відбувалися у формі діалогу і всі присутні мали змогу  ставити   питання  та почути відповіді  на хвилюючі для них  теми.

Про шляхи оновлення шкільної освіти та  завдання, які стоять перед педагогічним училищем   з підготовки майбутніх вчителів  розповіла Гусак Н.В.

Моісєєнко Л.М.  повідомила про необхідність створення привабливої та конкурентоспроможної національної системи вищої освіти України, інтегрованої у Європейський простір вищої освіти та Європейський дослідницький простір. Вона звернула увагу присутніх на потребу тісної співпраці у профорієнтаційній роботі навчальних закладів.

Далі педагоги продовжили роботу у секціях, які очолювали методисти міського методичного кабінету Покровського відділу освіти. Освітяни мали можливість презентувати родзинки своїх творчих надбань, ознайомитися з досвідом колег; отримати нові теоретичні знання та практичні уміння. 

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
239 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25