У Покровську відкрилась художня виставка Валерія Жадана

Душа кожної людини має багато відтінків, та кольори душі митця набагато різноманітніші, тому що художник здатний побачити в оточуючому світі те, що непомітно звичайним людям, а в додаток ще й передати свої враження на полотні. Так, 2 березня, своїми художніми враженнями в Покровському історичному музеї поділився художник Валерій Володимирович Жадан, пропонуючи на огляд мешканцям міста 56 художніх робіт.

Серед яких є портрети, пейзажі, в тому числі, і морські, натюрморти, жанрові картини. Є прекрасні ікони і картини на православну тематику, що особливо важливо в наш час.

Кожна картина майстра вражає не тільки майстерністю, насамперед, його роботи дарують душевне тепло, світлий настрій. Якісь картини змушують замислитися, якісь посміхнутися, а деякі навивають на мрії, як, наприклад картина «Багряні вітрила».

image4

Рівно два роки тому в Покровському історичному музеї відбулася перша персональна виставка Валерія Володимировича. До речі, презентація також відбулася 2 березня. Ця дата була обрана невипадково. Зазвичай художники презентують свої персональні виставки на честь дня народження, особливо на ювілеї. Та 2 березня 1973року відбулася інша значна подія в житті Валерія Володимировича – це був день його весілля. Таким чином, цю персональну виставку можна вважати своєрідним подарунком для дружини Наталі Василівни і всієї родини.

Підчас презентації художник отримав привітання від начальника відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Олехнович О.О., директора історичного музею Рожкової А.В., а також від родичів та друзів.

image2

Художня виставка «Кольори душі» буде діяти до 31 березня 2017 року. Тому пропонуємо всім мешканцям міста перервати свої сірі будні та завітати до Покровського історичного музею, щоб поринути в світ кольорів душі художника Валерія Жадана.

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25