У Мирнограді пройшли Шевченкові читання

4 березня у Центральній міській бібліотеці пройшли Шевченкові читання під назвою «Хто Шевченка прочитав, той багатий серцем став». В цей день присутні опинилися в надзвичайному світі – світі поетичного слова Кобзаря.

Ведуча заходу Сенжаровець А.В. зазначила, що сьогодні ім’я Шевченко залишається відомим кожному українцеві і багатьом іноземцям з різних країн світу, що Шевченко, як явище велике і вічне – воно невичерпне і нескінченне.

Фото Tamara Prokopova.

Поетеса, член клубу Внукова Н.А. поділилася своїми думками щодо творчості і життя Т.Г.Шевченко та прочитала поезії, що присвятила поетові. Широкова В.П. розповіла присутнім про першу збірку поета. Окремо зосередилась на поемі «Тарасова ніч», адже це була велика духовна перемога поета над мовчанням, яке стояло на шляху до творчого самоздійснення. Т.Шевченко створив книгу – духовного войовника, якому довірив боротьбу за людські душі, - підкреслила член клубу Шевченко В.С.

Фото Tamara Prokopova.

Протягом заходу усі разом співали пісні «Україна», «Реве та стогне Дніпр широкий», «Садок вишневий» та інш., а наприкінці міркували над образом жінки у поезії Шевченко.

Друга частина засідання була присвячена 190 - річчю від дня народження Глібова Леоніда Івановича.

Фото Tamara Prokopova.

Загляда М.І. ознайомила публіку з дитячими та юнацькими роками письменника. Малоштан Л.Г. запропонувала інформацію про письменницький авторитет Леоніда Глібова. Бібліотекар підготувала огляд літератури, присвяченої Глібову, зосередилась на його творчій роботі у журналі «Основа».

Захід супроводжувався перглядом уривків з документальної стрічки, присвяченої байкарю.

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
42 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25