В міському центрі зайнятості Мирнограду відбувся круглий стіл

Сьогодні в Мирноградському міському центрі зайнятості за круглим столом зібрались органи місцевого самоврядування, соціальні партнери та роботодавці міста щоб обговорити основні питання, які виникають при адаптації та інтеграції в суспільне життя соціально-незахищеної категорії осіб, в т.ч. внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО та осіб з обмеженими фізичними можливостям.

Відкрила засідання круглого столу директор Мирноградського міського центру зайнятості Наталія Базилевич. Вона наголосила на необхідності взаємодії всіх служб та роботодавців при наданні послуг особливій категорії осіб, в тому числі особам з інвалідністю,  учасникам антитерористичної операції, внутрішньо переміщеним особам.

В ході зустрічі присутні обговорили проблемні питання, які виникають під час надання послуг особам особливої категорії.

Учасники круглого столу не оминули увагою організацію громадських робіт для учнівської та студентської молоді під час літніх канікул та у вільний від навчання час у 2017 році. Спеціаліст Відділу освіти Мирноградської міської ради розповіла про стан організації громадських робіт для працевлаштування неповнолітніх під час літніх канікул.

Результатом круглого столу стало прийняття резолюції, яка буде направлена всім зацікавленим сторонам. 

Мирноград центрзайнятості круглийстіл
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25