У Покровську привітали з ювілеєм першого директора історичного музею

В стінах Покровського історичного музею протягом багатьох років Стрюк Валентина Миколаївна проводила конференції, круглі столи, екскурсії, зустрічі з ветеранами війни, видатними особистостями міста. Саме в цьому закладі 23 березня 2017 року відбувся урочистий захід – вечір-зустріч з нагоди її 70-річного ювілею.

Валентина Миколаївна - ветеран праці, за місцевим визначенням перший директор музею, історик, краєзнавець, член національної спілки журналістів України. Вона багато років життя віддала музейній справі та збереженню культурної спадщини в місті.

Привітати ювілярку прийшли начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Олехнович О.О., редактор газети «Маяк» Ветошко О.В., голова Покровської міської організації ветеранів війни та праці Голощапова В.Ф., а також багато колег, друзів, яких пов’язувало з Валентиною Миколаївною багато спільного як в роботі, так і в житті протягом багатьох років. Серед них - колишній начальник міського відділу культури Зубенко С.В., колишній завідувач художньої майстерні Вітер В.Н. та багато інших. Приємним сюрпризом для Валентини Миколаївни стала презентація онука Олександра про бабусю. Незважаючи на урочистість, захід пройшов в теплій та дружній обстановці. Море квітів та багато добрих і щирих слів: привітань, спогадів, побажань – все це сьогодні було адресовано ювілярці. 70-річний ювілей – це свято не старості, це свято зрілості, мудрості та великого досвіду.

Покровськ музей ювілей Стрюк
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25