Співробітники Покровського МРВ уповноваженого органу з питань пробації долучилися до соціальної акції

23 березня 2017 року співробітники Покровськогоміськрайонного відділу уповноваженого органу з питань пробації Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації долучилися до соціальної акції «Біла ромашка», присвячену всесвітньому Дню боротьби з туберкульозом, яка проходила у стінах Індустріального інституту.

З метою залучення  до формування обізнаності   щодо ведення здорового способу життя була проведена пізнавальна лекція. Під час заходу педагог-організатор Центру підтримки сім’ї  розповідала про види туберкульозу,  стан захворювання на туберкульоз на території області, фактори ризику зараження туберкульозом, профілактику та важливість обстеження кожної людини на дане захворювання, що своєчасне діагностування туберкульозу - є вирішальним фактором для ефективного лікування та попередження поширення його серед людей. Присутні залюбки долучались до акції та виготовляли білі ромашки – символи чистого дихання.

В цей день у всьому світі виготовляють ромашку,  таким  способом нагадуючи суспільству про існування страшного захворювання. Таким чином, співробітники Покровського МРВ уповноваженого органу з питань пробації  зробили крок назустріч збереженню свого здоров’я, адже в цей день кожен зміг почути щось нове, зробити висновки та вибір на шляху до відповідальності за самого себе в боротьбі та профілактиці туберкульозу.

Олена Здебська,

Фахівець Покровського МРВ

уповноваженого органу з питань пробації

Південно-Східного міжрегіонального

управління  з питань виконання кримінальних

покарань та пробації 

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
94 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25