• Головна
  • Не допустити загибелі людей на водних об’єктах Покровського району! - Служба порятунку
11:13, 3 квітня 2017 р.

Не допустити загибелі людей на водних об’єктах Покровського району! - Служба порятунку

ДПРЗ-9 ГУ ДСНС України у Донецькій області занепокоєне нещасними випадками на воді, які спостерігаються з настанням весняно-літнього періоду.

У весняно-літній період під час вихідних, святкових днів та відпусток кожен городянин прагне на природу, щоб викупатися раз-другий у водоймі. Але нерідко звичайне купання обертається трагедією.

Впродовж 2016 року, на водних об’єктах , ставках Покровського району втратили життя 2 осіби, а вже з початку цього року в Покровському районі, Іванівська с/р, на ставці с. Новотроїцьке під час риболовлі загинула одна особа.

Головною причиною виникнення нещасних випадків на воді можна назвати відсутність культури безпеки у населення і незнання простих правил поведінки на воді.

Знання правил і уміння надати першу допомогу потерпілому потрібні кожному відпочивальнику.

Інспекторський склад ДПРЗ-9 ГУ ДСНС України у Донецькій області в черговий раз хоче нагадати Правила безпечного відпочинку на воді:

1. Купатися слід у спеціально обладнаних місцях: пляжах, басейнах, купальнях.

2. Купання корисно лише здоровим, тому проконсультуйтесь з лікарем, чи можна вам купатися. Кращий час доби для купання — 8-10 година ранку та 17-19 година вечора. Не рекомендується купатися чи плавати раніше, ніж через годину-півтори після прийому їжі. Перед купанням слід відпочити.

3. Перш ніж відправити дітей на відпочинок у дитячі табори, туристичні походи, на пікніки, дорослі повинні ознайомити дітей з правилами безпеки на водних об’єктах.

4. Уміння добре плавати — одна з найважливіших гарантій безпечного відпочинку на воді, але пам’ятайте, що навіть хороший плавець повинен дотримуватися постійної обережності, дисципліни і суворо дотримуватися правил поведінки на воді. Не рекомендується входити у воду розпаленим. Не відпливайте далеко від берега, не запливайте за попереджувальні знаки. Входьте у воду обережно, повільно. Ніколи не плавайте наодинці, особливо, якщо не впевнені у своїх силах.

5. Не входьте у воду в стані алкогольного сп’яніння. Алкоголь блокує нормальну діяльність головного мозку.

6. У воді слід знаходитися не більше 10-15 хвилин. При переохолодженні тіла можуть виникнути судоми.

7. При судомах допомагає укол будь-яким гострим предметом (шпилька, булавка та ін.).

10. Не допускайте грубих ігор на воді. Не можна підпливати під тих, хто купається, «топити», подавати неправдиві сигнали про допомогу та ін.

11. Не залишайте без нагляду біля води малюків. Вони можуть оступитися, впасти, захлинутися водою або потрапити до ями.

12. Дуже обережно плавайте на надувних матрацах і надувних іграшках. Вітром або течією їх може віднести далеко від берега, а хвилею — захлеснути, з них може вийти повітря, що може привести до втрати плавучості.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровск #службапорятунку #нещаснийвипадок
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...