Зруйнований автошлях Олександрівка – Красноармійськ – Костянтинопіль відновлюватимуть ямковим ремонтом

Ділянки проїзної частини автомобільних доріг загального користування, що мають значні руйнування та деформації, планується ремонтувати так званими картами, із заміною основи дорожнього одягу. Такий метод ямкового ремонту дозволяє подовжити термін експлуатації автошляхів, адже під час відновлювальних робіт застарілі шари дорожнього одягу розбираються повністю, до ґрунту земляного полотна.

На Донеччині ямковий ремонт із заміною дорожнього одягу застосовуватиметься на автошляхах із недостатньою несучою здатністю дорожньої конструкції, тобто дорогах III та IV категорій, зруйнованих внаслідок високої інтенсивності руху та несанкціонованого проїзду великовантажного автотранспорту.

Цьогоріч картами планується відремонтувати, зокрема, автодороги загального користування державного та місцевого значення: Т-05-14 Добропілля – Красний Лиман, Т-05-15 Олександрівка – Красноармійськ – Костянтинопіль та С051135 Цукурине – Новоселидівка – Курахове.

Зазначимо, що ремонт має кілька варіантів відновлення: верхні шари дорожнього одягу улаштовуються з асфальтобетону, а нижні шари, в залежності від існуючої основи (глини або чорнозему), улаштовуються з різних будматеріалів, наприклад: щебеневої суміші, укріпленої цементом; щебеню та шлаку тощо.

Всі варіанти конструктивних рішень, що дозволять забезпечити надійність та довговічність дорожнього одягу, містяться у рекомендаціях ДП «ДерждорНДІ» (висновки науковців ґрунтуються на результатах випробувань та аналізу фізичних властивостей зруйнованих ділянок автодоріг, проведених на замовлення Служби автодоріг у Донецькій області).

Прес-служба САД у Донецькій області

Покровск ремонт дорог
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25