Покровський історичний музей провів першу виїзну екскурсію з циклу «Юні археологи»

5 квітня Покровський історичний музей провів першу виїзну екскурсію з циклу «ЮНІ АРХЕОЛОГИ» для дітей старшого дошкільного віку в ДНЗ «Калинка».  Діти за допомогою  спеціально розробленої казки потоваришували з лісовим хлопчиком Скопиком, в ігровій формі дізналися про музей та археологію, самі перетворились в  археологів, особисто прийняли участь у «розкопках» та власноруч відшукали різноманітні предмети   (монети, камінці і т.д.) та детально обстежили їх за допомогою електронного мікроскопу. Наприкінці екскурсії на дітей чекали приємні сюрпризи – тематичні розмальовки.

Покровський історичний музей створює освітньо-розвивальне середовище для навчальних закладів, активно співпрацює з усіма школами міста, але має на меті розширення аудиторії, відвідувачів. Започаткований волонтерський рух (залучені студенти Красноармійського педагогічного училища) і сьогодні співробітники зробили ще один крок до цієї мети – залучення до музею дошколят, які були не тільки пасивними спостерігачами, а й активними учасниками заходу, щоб з раннього віку виховати любов та інтерес до нашої історії та культури. 

Покровський історичний музей провів першу виїзну екскурсію з циклу «Юні археологи», фото-1 Покровський історичний музей провів першу виїзну екскурсію з циклу «Юні археологи», фото-2 Покровський історичний музей провів першу виїзну екскурсію з циклу «Юні археологи», фото-3
Покровськ музей екскурсія ЮНІАРХЕОЛОГИ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25