• Главная
  • Поліцейські Мирнограду взяли участь у профорієнтаційному семінарі в місцевому центрі зайнятості
11:14, 11 апреля 2017 г.

Поліцейські Мирнограду взяли участь у профорієнтаційному семінарі в місцевому центрі зайнятості

Основні напрямки роботи правоохоронців, умови служби в поліції, наявність вільних вакансій, вимоги до кандидатів – основні питання, які були розглянуті під час зустрічі.

Поліцейські Мирнограду взяли участь у профорієнтаційному семінарі в місцевому центрі зайнятості, фото-1

Вчора в Мирноградському міському центрі зайнятості відбувся профорієнтаційний семінар, в якому участь співробітники місцевої поліції. Головна мета заходу - напрацювання спільних дій з добору кандидатів на службу до поліції, серед осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Старший інспектор Покровського відділу поліції Алла Іванівна Злидар під час зустрічі  проінформувала учасників  про роботу нової поліції, вимоги до кандидатів, умови служби та вільні вакансії. Правоохоронець акцентувала увагу на тому, що після відбору та навчання на людей в погонах очікують належні умови праці, достойна зарплата, соціальні гарантії, перспектива зростання по службі.

Поліцейські Мирнограду взяли участь у профорієнтаційному семінарі в місцевому центрі зайнятості, фото-2

Також старший інспектор поліції наголосила на рисах, якими повинні володіти майбутні поліцейські, та вимоги до їх фізичної підготовки, здатності аналітично мислити та приймати обдумані рішення в складних ситуаціях.

Працівники служби зайнятості наголосили, що у разі потреби, служба докладе максимум зусиль, щоб забезпечити професійний відбір кандидатів на службу до поліції.

Наприкінці семінару Алла Злидар відповіла на всі запитання присутніх громадян та роздала учасникам інформаційні буклети й проспекти, що містять матеріали, орієнтовані на популяризацію служби в Національній поліції.

#Мирноград #поліція #МЦЗ
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...