Всеукраїнська акція з благоустрою та прибирання «Чисте серце – чисте місто» відбулася у Покровську

У рамках акції «Чисте серце – чисте місто» 12 квітня 2017 року відбулося прибирання прилеглої до парка Дінаса території, яку здійснили релігійні громади Покровська (церква Адвентистів Сьомого Дня, церква християн віри євангельської «Благодать», церква «Слово життя», церква «Нове покоління») разом з представниками ГО «Покровська Ліга ділових та професійних жінок», ГО «Гідність Донбасу» за сприяння Покровської міськради.

Учасники акції поставили за мету прибрати від сміття галявину біля спорткомплексу «Металург» (територія колишнього тубдиспансера), а також вздовж теплотраси, що проходить біля парку. Наступну акцію з прибирання території планують здійснити цією весною в одному з мікрорайонів Покровська.

Як відзначають представники релігійних громад, коли людина вірить в Бога, це пов’язано з усіма сферами життя, в тому числі з відношенням до навколишнього середовища. Тому надзвичайно важливо берегти природу, за яку ми відповідаємо перед Богом та майбутніми поколіннями.

Нагадаємо, що в рамках всеукраїнської акції «Чисте серце – чисте місто», напередодні Великодня та травневих свят, по містах та селах України протестантські громади здійснюють прибирання різних територій та міст відпочинку. «Чисте серце – чисте місто» відбувається в рамках відзначення в Україні 500-річчя Реформації та об’єднує представників різних протестантських конфесій.

Изложение
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )
Автор
( 0 оценок )

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Оставьте конструктивный, обоснованный и информативный текст, касающийся качества работы компании, на примере личного опыта.

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать
Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25