Учні ЗОШ №3 потрапили у віртуальну подорож «Із Заходу на Схід»

18 квітня у Міжнародний день охорони пам'яток та історичних місць в Україні щорічно відзначається День пам'ятників історії та культури.

Це свято було встановлено Указом Президента України «Про День пам’ятників історії та культури» у 1999 році. На підтримку ініціативи вчених, архітекторів, реставраторів, працівників державних органів охорони пам’ятників історії та культури.

У цей день до КЗ «Покровський історичний музей» завітали учні 6-Б класу ЗОШ №3, де для них було проведено віртуальну подорож культурними пам’ятками України «Із Заходу на Схід». Під час заходу учні мали змогу дізнатися цікаві речі про пам’ятники історії та культури, яких в Україні встановлено велику кількість. Так у Києві  на березі річки Дніпро розмістився Найвищий пам’ятник України та один з найвищих пам’ятників у світі Батьківщина-мати, висота якого досягає 102 метри. Є в нашій державі й маленькі пам’ятники, висота яких близько 20 см – це міні-скульптури в Ужгороді. Жодна екскурсія містом не проходить повз маленькі статуї. Багато пам’ятників встановлено на честь видатного українського поета та діяча Т.Г.Шевченко.

Наприкінці зустрічі дітям було запропоновано відчути себе у ролі маленьких архітекторів. Поділившись на команди, вони створили та представили ескізи власних пам’ятників, котрі на їх думку необхідно встановити у місті. Учні запропонували створити пам’ятник домашнім тваринам – як символ любові до них; кущ калини – як символ любові до рідної батьківщини; кулю на хвилі – як символ миру та добра.

Заступник директора з науково-дослідної роботи Костюченко Т.К.

Учні ЗОШ №3 потрапили у віртуальну подорож «Із Заходу на Схід», фото-1 Учні ЗОШ №3 потрапили у віртуальну подорож «Із Заходу на Схід», фото-2 Учні ЗОШ №3 потрапили у віртуальну подорож «Із Заходу на Схід», фото-3 Учні ЗОШ №3 потрапили у віртуальну подорож «Із Заходу на Схід», фото-4
Покровськ музей подорож ЗОШ№3 учні
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25