Краcноармійська місцева прокуратура оперативно реагує на запити громадян

Протягом 2016 року до Красноармійської місцевої прокуратури надійшло 1323 звернення громадян, з яких вирішено 934 та скеровано за належністю до інших відомств – 378. Виключено з обліку звернень у зв’язку з внесенням відомостей до ЄРДР 67 заяв. 

На особистому прийомі працівниками прокуратури прийнято від громадян 472 звернення, з яких особисто керівником прокуратури – 88. 

Найчастіше людей цікавили питання щодо якісного та неупередженого проведення досудового розслідування кримінальних проваджень, з питань нагляду за додержанням кримінально-виконавчого законодавства, захисту прав дітей тощо. Усім заявникам надано відповіді згідно із чинним законодавством. 

На виконання Закону України «Про звернення громадян» та з метою налагодження тісної взаємодії з мешканцями міст Покровська, Селидового, Авдіївки, Мирнограда, Новогродівки, Покровського та Новосілківського районів, які і нині потребують правової допомоги у вирішенні питань щодо дотримання їх законних прав та інтересів, гарантованих Конституцією України, працівники Красноармійської місцевої прокуратури, особисто керівник та його заступники здійснюють прийом громадян з понеділка по четвер – з 10.00 до 18.00 та у п’ятницю – з 10.00 до 17.00. 

  • Прийом громадян у м. Покровськ здійснюється за адресою: вул. Центральна (Свердлова), 148. Телефон «гарячої лінії»: (06239) 2-03-35. 
  • Прийом громадян у м. Мирноград здійснюється за адресою: вул. Центральна (Артема), 73. Телефон «гарячої лінії»: (06239) 6-52-91, (06239) 6-45-81. 
  • Прийом громадян у м. Селидове здійснюється за адресою: вул. Карла Маркса, 10. Телефон «гарячої лінії»: (06237) 7-21-61. 
  • Прийом громадян у смт Велика Новосілка здійснюється за адресою: вул. Пушкіна, 41. Телефон «гарячої лінії»: (06243) 2-05-04. 

Також для оперативного реагування на запити громадян у прокуратурі цілодобово працює електронна пошта: Krasnoarmejsk_list@don.gp.gov.ua 

Запити на публічну інформацію приймаються за адресою: Krasnoarmejsk_info@ don.gp.gov.ua

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25