У НВК м.Покровська урочисто перерізано червону стрічку в музеї «Епоха і школа»

Сьогодні, 19 квітня 2017 року, було  урочисто перерізано червону стрічку в музеї «Епоха і школа» у НВК № 1 м. Покровська. Цю почесну місію виконали директор навчального закладу Любов Воротинцева, засновник Петро Гайворонський та Філіп Тищенко, представник народного депутата України Павла Кишкаря.

Всіх гостей запросили на першу екскурсію, яку проводили учні 9-10 класів НВК. Діти трохи хвилювались, бо прийшлось виступати перед великою кількістю людей. Та доброзичливі слухачі з цікавістю роздивлялися експонати і задавали питання.

Місцева поетеса Любов Чорна прочитала вірш «Що для мене музей»,  написаний саме на відкриття нашого музею. А Володимир Чорний, художник з Дніпропетровщини, передав у дар музею портрет героя України, капітана Кизило Андрія, що загинув нещодавно під Авдіївкою, врятувавши багато своїх бойових друзів.

Петро Євгенович зазначив, що пошукова робота триває, і вже скоро не вистачить місця, щоб розташувати всі експонати. Наразі у процесі створення  експозиція, присвячена історії саме нашого навчального закладу.

А Філіп  Тищенко сказав, що і надалі буде співпрацювати з нашим навчальним закладом і надавати матеріальну допомогу, бо реально бачить, як з листопада місяця минулого року – часу його останніх відвідин – змінився музей, і які небайдужі люди працюють у нашому навчальному закладі.

У НВК м.Покровська урочисто перерізано червону стрічку в музеї «Епоха і школа», фото-1 У НВК м.Покровська урочисто перерізано червону стрічку в музеї «Епоха і школа», фото-2 У НВК м.Покровська урочисто перерізано червону стрічку в музеї «Епоха і школа», фото-3 У НВК м.Покровська урочисто перерізано червону стрічку в музеї «Епоха і школа», фото-4 У НВК м.Покровська урочисто перерізано червону стрічку в музеї «Епоха і школа», фото-5 У НВК м.Покровська урочисто перерізано червону стрічку в музеї «Епоха і школа», фото-6 У НВК м.Покровська урочисто перерізано червону стрічку в музеї «Епоха і школа», фото-7 У НВК м.Покровська урочисто перерізано червону стрічку в музеї «Епоха і школа», фото-8 У НВК м.Покровська урочисто перерізано червону стрічку в музеї «Епоха і школа», фото-9

 

Покровськ НВК стрічка музей
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25