Студенти Покровська приєднались до акції «Випускник»

З метою інформування представників закладів освіти та студентів стосовно створення «Кадрового резерву» та його можливостей, підвищення конкурентоспроможності молоді на ринку праці, упередження безробіття державною службою зайнятості, 19 квітня 2017 року в Індустріальному інституті Донецького національного технічного університету була проведена акція «Випускник», яку прослухали більш ніж 50 учнів.

Одним із основних елементів реалізації проекту «Кадровий резерв» є створення бази самопрезентацій молоді у вигляді відеорезюме для випускників навчальних закладів.

«Не чекаючи відповідних законодавчих змін, служба зайнятості вже реформується і покращує свої сервіси. Зокрема, Служба освоює нові сучасні технології – відео резюме, відео презентація вакансії, он-лайн співбесіда, «оцифроване» резюме», - розпочала провідний спеціаліст з питань профорієнтації населення відділу активної підтримки безробітних Анна Неділько.

Під час заходу учням Індустріального інституту Донецького національного технічного Університету було надано інформацію про переваги відео-резюме, як зробити його якісним, креативним та цікавим. Присутні із задоволенням переглянули презентаційні матеріали щодо переваг відео резюме, його складання та приклади відео роликів.

В кінці заходу Анна Неділько запросила випускників відвідати Покровський міський центр зайнятості та запропонувала допомогу для створення відеорезюме.

Покровськ студенти МЦЗ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25