• Главная
  • 25 квітня в Києві відбудеться урочиста зустріч потяга Єднання «Труханівська Січ»
17:11, 24 апреля 2017 г.

25 квітня в Києві відбудеться урочиста зустріч потяга Єднання «Труханівська Січ»

25 квітня о 14:30 на першій платформі станції Київ-Пасажирський відбудеться урочиста зустріч 7-го потяга Єднання України «Труханівська Січ». Поїзд № 922/921 Київ – Лисичанськ – Київ призначений Укрзалізницею з ініціативи громадських діячів у рамках реалізації Програми Президента України з підтримки національної єдності.

З 19 по 25 квітня поїзд подорожував за маршрутом Харків – Лисичанськ – Рубіжне – Дружківка – Покровськ – Бахмут – Харків – Київ.

У 7-му, мистецькому кінопотязі Єднання України «Труханівська Січ» взяли участь майже 100 волонтерів, студентів та викладачів. Цей проект мав на меті показати, що кожна професія може бути мистецтвом. Тож упродовж подорожі містами Луганської та Донецької областей учасники акції демонстрували приклади вибору та досягнення своїх професійних мрій.

Передбачається, що в урочистостях з нагоди зустрічі поїзда Єднання візьмуть участь представники родин Героїв Небесної Сотні, народні депутати України, керівники державних структур, які підтримали проект та долучилися до його реалізації, волонтери.

Укрзалізниця підтримує всеукраїнську акцію «Потяг Єднання України «Труханівська Січ» і вже вкотре надає поїзд для активістів патріотичного руху. Акція ініційована волонтерами та громадськими діячами в рамках реалізації програми Президента України з підтримки національної єдності. Мета заходу – сприяти консолідації суспільства та взаєморозумінню мешканців різних куточків України, піднесенню патріотичного духу українців, а також популяризація національної культури.

#вКиєві #відбудеться #урочиста #зустріч #потягаЄднання #«ТруханівськаСіч»
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...