У стінах музею Покровська пройшла презентація виставки та усного журналу «Літературними стежками Донбасу»

«Літературними стежками Донбасу», саме під такою назвою 27 квітня у стінах КЗ «Покровський історичний музей» пройшов усний журнал, присвячений письменнику-земляку Саві Захаровичу Божко, ім’я якого несправедливо забуте, бо носив він на собі клеймо «ворога народу».

Його життя було коротким та трагічним, він прожив лише 46 років, але встиг зробити багато. Доля кидала його у різні куточки України, завела і на Донбас. Працюючі на шахті 5/6 ім.Димитрова, він жив у нашому місті.

За свою правду та любов до рідної Батьківщини, у 1938 році Саву Божка оголосили «ворогом народу», письменник був репресований. Через п’ять років Божко повертається із заслання, та розповідає, що засланий був без суду та слідства за статтею адміністративні міркування.

На захід була запрошена Надія Григорівна Божко, викладач української мови та літератури загальноосвітньої школи №12. Адже починаючи з 1987 року вона провела велику дослідницько-пошукову роботу з  метою вивчення життєвого і творчого шляху репресованого письменника-земляка Сави Захаровича Божка. Це був складний час, але результат цієї роботи дивовижний.

Знати історію свого краю, долю його синів – це не просто обов’язок нашого покоління. Це так само необхідно, як жити, дихати й любити. Без цього немає минулого і майбутнього. 

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25