У стінах музею Покровська пройшла презентація виставки та усного журналу «Літературними стежками Донбасу»

«Літературними стежками Донбасу», саме під такою назвою 27 квітня у стінах КЗ «Покровський історичний музей» пройшов усний журнал, присвячений письменнику-земляку Саві Захаровичу Божко, ім’я якого несправедливо забуте, бо носив він на собі клеймо «ворога народу».

Його життя було коротким та трагічним, він прожив лише 46 років, але встиг зробити багато. Доля кидала його у різні куточки України, завела і на Донбас. Працюючі на шахті 5/6 ім.Димитрова, він жив у нашому місті.

За свою правду та любов до рідної Батьківщини, у 1938 році Саву Божка оголосили «ворогом народу», письменник був репресований. Через п’ять років Божко повертається із заслання, та розповідає, що засланий був без суду та слідства за статтею адміністративні міркування.

На захід була запрошена Надія Григорівна Божко, викладач української мови та літератури загальноосвітньої школи №12. Адже починаючи з 1987 року вона провела велику дослідницько-пошукову роботу з  метою вивчення життєвого і творчого шляху репресованого письменника-земляка Сави Захаровича Божка. Це був складний час, але результат цієї роботи дивовижний.

Знати історію свого краю, долю його синів – це не просто обов’язок нашого покоління. Це так само необхідно, як жити, дихати й любити. Без цього немає минулого і майбутнього. 

У стінах музею Покровська пройшла презентація виставки та усного журналу «Літературними стежками Донбасу», фото-1 У стінах музею Покровська пройшла презентація виставки та усного журналу «Літературними стежками Донбасу», фото-2
Покровськ музей
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25