42% громадян схвалюють діяльність поліції, - третє всеукраїнське муніципальне опитування

Соціологічною групою «Рейтинг» від імені Міжнародного республіканського інституту (International Republican Institute) були презентовані результати комплексного соціологічного дослідження, які свідчать про позитивні зміни ставлення громадян до роботи поліції, в тому числі на Донеччині.

Так, експерти проаналізували, як змінювалася громадська думка стосовно роботи поліції України протягом трьох років.

За цей час, згідно з отриманими результатами, рівень схвалення діяльності поліції зріс вдвічі – з 22 до 42 відсотків. Це свідчить про зростання довіри людей до поліції.

За балансом оцінок «схвалюю» і «не схвалюю» поліція посідає 9 позицію з 20 інститутів.

Соціологи вивчили також рівень відчуття безпеки у власному місті. В Маріуполі, незважаючи на збройний конфлікт, що триває, в 2017 році він сягає 40-49%.

Більше того, за рік кількість маріупольців, що почуваються у безпеці, зросла на 10%, у той час як загальноукраїнський показник дещо зменшився та становить 48%.

Такі дані – результат трирічної роботи відновленої поліції Донеччини та впровадження сучасних технологій для безпеки людей.

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Объявления
03.07.2018
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25