7 видів посуду, яким протипоказана посудомийка

Є речі, яким дуже-дуже не по душі митися в посудомийці. Щоб вони прослужили довго, мийте їх руками.

ДЕРЕВ'ЯНА ПОСУД ТА КУХОННІ ДОШКИ

7видыв2

Тривалий вплив гарячої води під час миття і повітря під час сушіння призведе до того, що дерево покоробиться або розтріснеться.

 СІМЕЙНИЙ ФАРФОР

7видыв3

Коли його виготовили, ніхто не припускав, що одного разу з'явиться миття під високим тиском. Тому позолота і ручний розпис на фарфорі швидше за все не витримають посудомийки.

БАНОЧКИ З ЕТИКЕТОК

Якщо ви хочете зберегти красиву баночку з-під джему змийте її етикетку вручну. Шматки паперу з клеєм можуть забити фільтр машинки і тоді вам будуть потрібні послуги ремонтника, які обійдуться набагато більшу суму, ніж баночки.

КУХОННІ ШЕФ-НОЖІ

Тільки якщо машинка оснащена стійкою для миття ножів і вам о-о-о-чень лінь. В іншому випадку ви ризикуєте пошкодити машинку і зіпсувати ідеальну заточування ножа. Адже ножам шкідливо довго перебувати в гарячій воді. Так що їх не можна мити в посудомийній машині.

МІДНИЙ ПОСУД

7выдив4

Улюбленому тазу для варення, що перепав від бабусі, теж не місце в посудомийці. Ну, або будьте готові до того, що він потьмяніє, та не рівномірно, а плямами.

ЕМАЛЬОВАНА І СКЛЯНИЙ ПОСУД, ДО ЯКОЇ ПРИГОРІЛА ЇЖА

Більшість таких забруднень них посудомийка просто не відмиє, не сподівайтеся на неї. Тому замочіть пригар у воді з миючим засобом на пару годин і м'якою губкою, ручками-ручками. Що робити, якщо скляний посуд помутніла.

Купить оптом всё выше перечисленное можно на сайте http://favorit-torg.com.ua/ - хозтовары оптом, одноразовая пластиковая посуда, и еще много чего!

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25