Поліція Донеччини розпочала підготовку до посилених заходів безпеки 9 травня та перевірку деяких підрозділів

Замглави Нацполіції України В’ячеслав Аброськін провів загальнообласну селекторну нараду, на якій проаналізував превентивну роботу підрозділів поліції під час масових заходів у квітні та травні цього року. Адже попереду - 9 травня, яке є трагічною датою для маріупольців і має велике значення для всього регіону, тому поліцейські мають бути максимально готові, аби цей день пройшов спокійно та без провокацій.

Поліція Донеччини розпочала підготовку до посилених заходів безпеки 9 травня та перевірку деяких підрозділів, фото-1

За підсумками роботи по лінії забезпечення публічної безпеки В’ячеслав Аброськін подякував керівництву Слов’янського та Бахмутського відділу поліції за втримання стабільного оперативного стану та недопущення грубих порушень публічного порядку під час проведення виборів.

Генерал наголосив, що під час травневих свят поліція має пильно перевіряти людей та транспорт, щоб зупинити будь-які спроби дестабілізувати обстановку, та подякував військовослужбовцям ЗСУ, які тримають позиції на передовій. Сили поліції у прифронтових містах будуть збільшені максимально.

Замглави Нацполіції України проаналізував роботу підрозділів, які не межують з лінією зіткнення та не задіяні у контрдиверсійних заходах.

Генерал піддав критиці роботу Краматорського відділу поліції та підпорядкованого йому відділення, які на сьогодні є практично укомплектованими та обслуговують один блокпост.

- Я не бачу ефективної роботи Олександрівської поліції і шукатиму нову кандидатуру на посаду начальника відділення, - наголосив генерал, порівнюючи роботу двох підрозділів – Олександрівського, який знаходиться за 100 км від лінії фронту та Авдіївського, що вже 3-й рік знаходиться безпосередньо у зоні бойових дій та гідно працює у умовах некомплекту й відсутності у місті суду.

Поліція Донеччини розпочала підготовку до посилених заходів безпеки 9 травня та перевірку деяких підрозділів, фото-2

Генерал поставив завдання провести комплексну перевірку діяльності поліції Краматорської оперативної зони та спрямувати до Краматорська та Олександрівки групу фахівців з главку для організації ефективної роботи за усіма напрямками.

В’ячеслав Аброськін зауважив, що також буде ретельно проаналізовано діяльність поліцейських загонів у прифронтових Очеретиному та Новолуганському.

Поліція Донеччини розпочала підготовку до посилених заходів безпеки 9 травня та перевірку деяких підрозділів, фото-3

Він поставив завдання посилити роботу мобільних груп та перекрити нарядами усі польові дороги у Олександрівському районі, який має вихід до Харківської області з метою виявлення фактів незаконного перевезення зброї.

В рамках підготовки до забезпечення публічної безпеки на вихідних та 9 травня в обласному главку буде створено оперативний штаб для координації усіх сил поліції. Наразі йде активна превентивна та оперативна робота.

поліція ГУНП
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25