Підоблікові Покровської служби пробації приєднались до екологічної акції

Співробітники Покровського міськрайонного відділу уповноваженого органу з питань пробації Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації разом зі своїми підобліковими приєднались до щорічної Всеукраїнської соціально-екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом!».

Основною метою заходу стало виховання у громадян дбайливого ставлення до довкілля, правильного поводження з відходами, збереження краси природи, зокрема, прищеплення в суспільній свідомості потребу підтримувати чистоту та піклуватися про навколишнє середовище. В ході заходу було прибрано прилеглу територію органу пробації від сміття, сухостою, листя.

Такі заходи направлені на ековиховання громадян, благоустрій міста та сіл. Ми хочемо жити в чистій країні, тому потрібно докладати до цього зусиль. Прибравши сміття на природі, принаймні один раз, людина стає більш відповідальною до чистого довкілля і своїми діями надає приклад іншим!

Олена Тимченко,

Начальник Покровського

МРВ уповноваженого органу з питань пробації 

P70411-162417P70411-152458

Покровськ підоблікові захід чисто прибрали
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25