13:06, 8 травня 2017 р.
На Донеччині кількість вуличних злочинів зменшилася вдвічі
Про результати роботи за перші 4 місяці поліцейського підрозділу, відповідального за превентивну діяльність, говорили в обласному главку поліції під час підсумкової наради з керівниками відповідних підрозділів під головуванням заступника начальника ГУНП в Донецькій області Віталія Гончарова.
Розкриття злочинів, забезпечення публічної безпеки, робота з населенням, служба на блокпостах, залізничних та автовокзалах, контроль за придбанням та зберіганням громадянами вогнепальної зброї – все це лягає на плечі поліцейських управління превентивної діяльності. І головна їхня мета – попередити.
Так, всього від початку цього року на Донеччині зареєстровано 759 правопорушень, скоєних на вулиці, що вдвічі менше, аніж за аналогічний період у минулому році (1522). Суттєво знизилася кількість розбійних нападів – 35, тоді як у минулому році було зафіксовано 79, та грабежів – зі 175 до 135 фактів.
Було відзначено, що на блокпостах регіону від початку року було припинено понад 1,5 тисячі правопорушень, на автовокзалах – 78, на залізничних вокзалах – 52. Також завдяки службі на вокзалах було виявлено та затримано 40 осіб, які знаходилися у розшуку, складено 3,6 тисяч адміністративних протоколів.
Понад 360 злочинів на Донеччині від початку року були розкриті групами швидкого реагування. Затримано 26 осіб, які знаходилися у розшуку, та складено 2,8 тисяч адміністративних протоколів.
Віталій Гончаров зазначив, що критеріями оцінки роботи поліції є показники не тільки у розкритті правопорушень.
- Показовим для нас є ставлення громадян, рівень їхньої довіри до поліції на місцях. Там, де поліція на місці, там, де своєчасно реагує на звернення громадян, там сприйняття правоохоронців зовсім інше. Люди допомагають, йдуть назустріч, співпрацюють з поліцейськими, є можливість отримувати додаткову інформацію, що допомагає впливати на ситуацію на вулицях та загалом у регіоні, - підкреслив полковник.
І одним із факторів, який впливає на довіру людей, є робота дільничних офіцерів. Так, за 4 місяці дільничними було розкрито 1219 правопорушень, що складає 38% від усіх розкритих злочинів. Також дільничними було складено 7688 адміністративних протоколів, що вдвічі більше, аніж за аналогічний період у минулому році. Окремий напрямок їхньої роботи – контроль за раніше судимими особами. Всього на підконтрольній території проживає 12 тисяч таких громадян. Окрім того, правоохоронці здійснюють профілактику з особами, які здійснили насильство в сім’ї, - всього з близько 2 тисячами людей.
Також було виявлено 125 фактів реалізації спиртних напоїв без ліцензії. Варто відзначити, що за цей час на території області було скоєно близько 360 злочинів у стані алкогольного сп’яніння.
Також під час наради розглядалася робота дозвільної системи. Всього на обліку в Донецькій області знаходиться 29495 громадян, які володіють 36,5 тисячами одиниць зброї. В ході перевірок за місцем мешкання поліцейськими було виявлено 956 правопорушень, у результаті вилучено 212 одиниць зареєстрованої зброї, анульовано 133 дозволи на право зберігання.
В рамках місячника добровільної здачі зброї громадяни здали правоохоронцям 333 одиниці, з яких 63 раніше не були зареєстровані.
Під час наради були проаналізовані та обговорені недоліки роботи кожного підрозділу поліції за кожним напрямком та поставлені завдання щодо виправлення ситуації на місцях у найкоротші терміни.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:54
30 листопада
14:38
29 листопада
12:00
29 листопада
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...