• Головна
  • У Покровському історичному музеї діє виставка “Україна – Бельгія: історія взаємовідношень"
12:06, 13 травня 2017 р.

У Покровському історичному музеї діє виставка “Україна – Бельгія: історія взаємовідношень"

З 11 травня 2017 року у КЗ «Покровський історичний музей» діє виставка “Україна – Бельгія: історія взаємовідношень. Кінець ХІХ ст. – початок ХХ ст.”  

Фундатор виставки – Дніпропетровський національний історичний музей імені Д. І. Яворницького в особі директора Капустіної Н. І.  Автор виставки – завідуюча відділом наукових досліджень і експозиції історії України XIV-початку XX ст. музею Лазебник В. І.  Дизайн виставки – провідний художник -дизайнер музею Малієнко Ю. М. Завдяки дарункам мецената Дмитра Олександровича Піркла, Дніпропетровський національний історичний музей чи не єдиний в Україні, що володіє багатою і цінною колекцією оригінальних джерел з історії центрального і східного регіону країни.

Сьогодні Україна, розглядаючи перспективи економічного розвитку країни, повязує їх з питанням інтеграції в європейське економічне співтовариство. Тому вивчення історичного досвіду, який з усією очевидністю дає нам приклади успішного економічного співробітництва різних європейських структур як на загальнодержавному, так і регіональному рівні, є досить актуальним.

Дана виставка презентує музейно-історичну версію взаємовідносин України та Бельгії в кінці ХІХ – на початку ХХ ст. На виставці представлено майже 250 історичних документів: акції та облігації бельгійських акціонерних товариств, що діяли в Катеринославській губернії (сучасні Дніпропетровська, Запорізька, Донецька і Луганська області); фотокартки бельгійських та українських підприємств та заводів; портрети їх засновників.  Повертаємо в Україну її справжню історію!

бельгия1

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ #музей #виставка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...