• Головна
  • Директор центру зайнятості Покровська доповів інформацію про виїзні акції до сільських рад
14:10, 13 травня 2017 р.

Директор центру зайнятості Покровська доповів інформацію про виїзні акції до сільських рад

12 травня 2017 року в ході апаратної наради Красноармійської райдержадміністрації, директор Покровського міського центру зайнятості Донецької області Микола Толмачов доповів інформацію про виїзні акції до сільських рад Покровського району з метою інформування населення про напрямки роботи державної служби зайнятості, стан регіонального ринку праці, права та можливості громадян. Під час промови було наголошено про стан ринку праці на сьогодення, кількість безробітних, які стоять на обліку та кількість працевлаштованих за 2017 рік.

Також було доведено інформацію щодо організації для безробітних громадських робіт, фінансування яких здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

«Громадьські роботи в сільській місцевості, користуються популярністю серед безробітних громадян району, але певна частина рад ігнорують співпрацювати зі службою зайнятості» - акцентував увагу присутніх Микола Іванович. Він рекомендував роботодавцям організовувати роботи з тимчасової зайнятості безробітних для покращення благоустрію території нашого міста.

Директор центру зайнятості Покровська доповів інформацію про виїзні акції до сільських рад, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ #Толмачов #нарад #сільські #ради
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...