Студенти індустріального інституту відвідали «Старе місто Покровськ»

Студенти першого та другого курсів Індустріального інституту з м. Покровськ пройшлися вулицями старого міста під проводом екскурсовода-краєзнавця з НКСУ, С.П.Луковенко.

Під час екскурсії студенти дізналися про архітектурні та господарські пам’ятки, що не збереглися, але колись відігравали важливу роль в житті міста та його мешканців (млин Зусмановського, млин Унгера, Святомиколаївська церква); почули сумну історію родини купця Ліпшиця, побачили на свої очі найстаріші будинки міста, що збереглися та потребують турботливого ставлення: будинок священика, будівлю колишньої Синагоги. А завершилася екскурсія біля головної історичної пам’ятки міста - залізничного вокзалу, що є місцем зосередження народного життя та носієм пам’яті багатьох поколінь. Шкода, що споруди не розмовляють, адже скільки таємниць вони б нам розкрили, скільки дискусій би вирішили.

Як з’ясувалося в ході екскурсії, не так вже й багато ми знаємо про рідне місто, а яку ж цікаву воно має історію!

І замість висновку: вивчайте історію своєї родини, населеного пункту, країни! Поспішайте задати важливі запитання своїм бабусям - свідкам історичних подій, бережіть пам’ять та створюйте історію самі, використовуючи навички критичного мислення.

Покровськ студенти старе_місто
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25