У Покровському МЦЗ відбувся цікавий тренінг «Зняття соціального напруження»

18 травня 2017 року у Покровському центрі зайнятості відбувся тренінг на тему «Зняття соціального напруження», організований спільно з Покровською Лігою ділових та професійних жінок та за участі представника Покровської МРВ з питань апробації. Цільовою аудиторією даного заходу стала безробітна молодь. Близько 20 безробітних зареєстрованих у Покровському центрі зайнятості прийняли участь у тренінгу.

Мета даного заходу - формування адекватної самооцінки особистості, подоланні кризових ситуацій молоді, що знаходиться у тяжких життєвих обставинах, зняття соціального напруження в умовах збройного конфлікту.

«Усвідомлення проблемної ситуації може знизити рівень емоційного напруження, тому зняття зайвої емоційної напруженості за допомогою групової взаємодії та взаємодопомоги здатне сформувати позитивний психологічний клімат серед людей», - наголосив директор Покровського міського центру зайнятості Толмачов М.І.

Під час заходу тренер проекту «З конфліктного минулого до мирного сьогодення», бізнес-тренер, кандидат філологічних наук Писарева Оксана запропонувала присутнім ряд тренінгових вправ, спрямованих на зняття стресу, розвантаження від соціального напруження та подолання кризових ситуацій.

Треба зазначити, що невимушена обстановка та неформальне спілкування позитивно вплинуло на настрій присутніх.

Проект фінансується Європейським Союзом через International Alert.

Покровськ МЦЗ тренінг
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25