Покровськ посів перше місце у Всеукраїнському місячнику «Спорт для всіх – спільна турбота»

На виконання розпорядження міського голови від 14.03.2017  року № 87рг «Про проведення Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх – спільна турбота», був затверджений організаційний комітет та план заходів щодо підготовки та проведення Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх – спільна турбота».

Місячник проводиться в області з 2007 року, головна мета заходу - підготовка спортивних споруд міста до весняно-літнього спортивного сезону. Ініціатором виступає Всеукраїнський центр фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх».

Нагадаємо, що з 8 квітня 2016 в Покровську почав свою роботу ПМЦФЗН «Спорт для всіх».  З 1 по 30 квітня в усіх містах і районах Донецької області пройшов Всеукраїнський місячник облаштування спортивних майданчиків «Спорт для всіх - спільна турбота».

Протягом місячника у Покровську відремонтовано 56 спортивних майданчиків та побудовано ще 5.

24 травня 2017 року в Краматорську відбулося розширене засідання колегії обласного спортуправління, на якому були підведені підсумки місячника. Місто Покровск нагороджений кубком та грамотою за зайняте перше місце.

Зазначимо, що Покровськ вже протягом семи років є лідером серед міст області за результатами місячника «Спорт для всіх – спільна турбота». Комітет по фізичній культурі та спорту, ПМЦФЗН «Спорт для всіх» вдячні всім, хто долучився до місячника, адже здорове населення та здорове підростаюче покоління – це світле майбутнє нашого міста та нашої держави! 

В.І.Поліщук

спорт місячник Покровськ перше місце
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии