У Покровську відбувся фестиваль творчості осіб з інвалідністю «Зорі надії»

Вчора, 30 травня 2017 року в м.Покровськ Донецької області відбувся фестиваль творчості осіб з інвалідністю «Зорі надії», який є основним заходом проекту «Місток дружби та співпраці», реалізований в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

Цей захід наповнений безмежною щирістю та неповторним колоритом, став містком дружби та порозуміння між Сходом-Центром та Заходом. Учасниками фестивалю є особи з інвалідністю різних вікових категорій, представники Одеської, Полтавської, Дніпровської. Луганської та Донецької областей. В рамках фестивалю проходила і виставка творчих робіт образотворчого мистецтва, вишивки, в’язання, різного роду поробки. 

Необхідно визнати, що є люди, яких доля поставила в жорстокі умови і змусила прийняти свої правила. І тоді кожен життєвий крок потребує особливих зусиль, волі та витримки. Нагородою для таких людей є жива іскра таланту, яка розпалює у серці полум`я надії, віру в себе. Учасники доводять що незважаючи на свій стан вони талановиті, можуть і вміють творити чудові речі. 

Гостями заходу були керівники управління сімї та молоді облдержадміністрації, районної влади, самоврядування та соціальних структор, а також БФ "Надія", Товариства Червоного Хреста, ассоціації жінок Ш/У "Покровське". По закінченні учасники заходу отримали грошову винагороду, пам’ятні подарунки, солодощі, грамоти та квіти.

18739674_1451715504849654_7029139723613232734_n (1)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Внимание! Срочно!
10:18, Сегодня
Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25